Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek szokott mozogni, rúgni...

Nektek szokott mozogni, rúgni a baba ha fürödtök vagy ha vizsgálati gép van a pocitokon?

Figyelt kérdés
2018. júl. 21. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Pocitokon


Nembirom

2018. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elnézést kismamák,akkor pocakotok,hasatok.
2018. júl. 21. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Szokott, igen.

Amugy engem a poci szo nem zavart annyira, de konyorgom a pocaklakot ne hasznalja senki :D

2018. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
A has az tökéletes
2018. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Válaszolni nem tudtok?! Akkor minek ideböfögni valamit? Az én babám fürdésnél nem rúgott, de ha bármit a hasamra tettem, vagy az uh-t azt azonnal szétrúgta.
2018. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első imádta a vizet, vagy a zuhany hangját, nem tudom, de őrült módon rugdosott minden fürdésnél. Amióta megszületett is imád fürdeni, épp gondolkoztunk az apjával a babaúszáson, pedig amúgy nem akartuk járatni. 😊 NST-n és UH-n mindig nyugodt volt, előbbinél volt is belőle baj, mert nem fogadták el a leletet, végigaludta a vizsgálatot.


Remélem, a második nem fog beijedni a gépektől (hamarosan akkora lesz, hogy érezzem, kíváncsi vagyok).

2018. júl. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem inkább olyan nincs, hogy 5 percig ne mozogna. Szóval mozog mindentől :D
2018. júl. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!