Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány rózsaszínes fehér...

Halvány rózsaszínes fehér kisebb folyás mire utalhat?

Figyelt kérdés
Hétfőn kellett volna megjönnie de azóta sincs semmi. Se görcs, sem pedig más ami menzeszre utalhatna. Múlthéten volt görcsölés, de más egyéb nem volt. Most pár órája láttam, hogy rózsaszínes árnyalatú folyás van az alsóneműmön és kicsit megijedtem bevallom. Mégis mire utalhat? Terhességre tippelek de annál nem tudom ez jelnek számítana-e.
2018. júl. 24. 01:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Reggel vegyél tesztet az a tuti!
2018. júl. 24. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha akarod a babát és valóban terhes vagy, akkor jelenthet progeszteron hiányt is ami nagyon nem jó!
2018. júl. 24. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tesztet mindenképp akarok venni.

Persze, párommal akarjuk a babót, örülnénk ha összejönne csak mint mondtam meg vagok ijedve :/ de azért köszönöm a válaszokat :)

2018. júl. 24. 06:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a legvalószínűbb, hogy egy napot késett a menzeszed.
2018. júl. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha pozitiv a teszt és lesz még ilyen rozsaszines maszat vagy barnázás akkor doki! Lehetőleg ne sztk mert ott szarnak rád! Magán doki tud adni progi pótlást, hogy megmaradjon
2018. júl. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül megijedni, nekem is volt és jól van a baba. De a progeszteron nem árthat.
2018. júl. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!