Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is gyomorideggel megy az...

Más is gyomorideggel megy az éppen aktuális vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Vagy csak én rettegek állandóan,h valami baj lesz? 16hetes vagyok.
2018. júl. 24. 07:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

En is, mar elotte napokkal aggodom, izgulok es legszivesebben nem mennek. Masreszt oedig alug varom, hogy mehessek...


Hozzateszem, hogy negy vetelesem volt ez elott a terhesseg elott, szoval 12-14. hetig szinte biztos voltam benne, hogy rossz hirt kapok majd, azert nem akartam menni, azota meg attol felek, hogy nehogy valami olyan gond legyen, ami eddig nem volt. A 25. hegben vagyok es szerintem szulesig igy is lesz...


Az elso gyerek elott nem volt vetelesem, akkor speciel nem tartottam a vizsgalatoktol, teljesen optimista voltam es nem gondoltam arra, hogy barmi baj lehet.

2018. júl. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanígy vagyok èn is a vizsgálatoktól. A vèrnyomásom a plafonon ilyenkor. Minden bajom hogy menni kell ha meg már ott vagyok alig hiszem túl legyek rajta. Első terhessègemmel nem fèltem. De mióta volt vetèlèsem mindenen aggódok.
2018. júl. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem missed ab volt. Akkor ez lehet az oka. :(
2018. júl. 24. 08:09
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem az első lett missed ab. Azóta szültem egy egészséges kislányt, de az aggódás maradt. Lányomnál akkor múlt el, amikor már nagyon mozgott és tudtam vele kommunikálni. Most azért picit pozitívabb voltam már az elejétől, jó a megérzésem teljesen, de az uh-kat mindig nagyon várom, az első pár másodpercben meg levegőt se merek venni, amíg nem látom, hogy él a baba. Még csak 15 hetes vagyok, néha érzem már őt, de még nem minden nap és nem olyan intenzíven, hogy meg is nyugodjak hosszabb távra.
2018. júl. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Amíg nem éreztem mozogni a babákat,én is minden alkalommal tiszta stresszben voltam.Szerintem ez normáis,hiszen nem tudsz meggyőzödni magadtól róla,hogy valóban minden rendben van e,ráadásul az ember annyi mindent lát,és olvas,hogy persze aggódni kezd.
2018. júl. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Nekem az első teljesen egészséges volt, nem is nagyon aggódtam, csak éppen amennyire természetes. Aztán lett egy missed ab, most megint terhes vagyok de folyton aggódok. Nem csak a vizsgálat előtt (akkor amúgy pláne), de otthon is ha esetleg enyhülnek a tünetek már készen vagyok... nagyon gáz :(
2018. júl. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem volt vetélésem, de az első három hétben kb 6x voltam uhn vérzés miatt. Rettegtem hogy mit mondanak a következő alkalommal. De mindig minden rendben volt, de nem tudták a vérzés okát megmondani.


Aztán a 12 hetes uh után kicsit nyugodtabb lettem, de ott volt 4 hét a következő uhig. Alig bírtam ki, annyira izgultam. Utána meg a váróban stresszeltem.


Mióta mozog sokkal jobb és inkább várom a vizsgálatokat, hogy újra lássam és megtudjam mennyit nőtt. Szerintem ha már érezni fogod minden nap sokkal jobb lesz.


29hkm

2018. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én mindig örülök, ha mehetek, alig várom, hogy lássam a babát. 😊 Az elsőnél és most is csak a legelső UH előtt izgultam, amíg csak a teszt pozitív, addig bármi lehet. Onnantól, hogy hallottam a szívhangot, én mindkettőnél mrgnyugodtam, éreztem, hogy nem lesz baj.
2018. júl. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálam is volt vérzés és nem tudtak megmondani az okát, ez még rátett egy lapáttal az izgulas faktorra :-/
2018. júl. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én csak a 12. hétig féltem nagyon, utána valahogy könnyebb volt. Főleg mióta érzem is mozogni. Illetve a cukorterhelés eredménye miatt izgultam még :D

De szerencsém van, mert problémamentes a terhességem. Ha bármi történt volna már korábban, biztosan félnék.

2018. júl. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!