Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az lehet arra egy...

Zveta2017 kérdése:

Szerintetek az lehet arra egy jel, hogy közel a nagy nap hogy tiszta pattanás lettem? Nektek milyen jelek voltak arra hogy közeledik a szülés?

Figyelt kérdés

Egész terhességem alatt gyönyörű kisimult teljesen pattanás mentes volt a bőröm viszont most hogy beléptünk az utolsó hónap utolsó 10napjába tiszta pattanás lett az arcom.

Lehet összefüggésben a 2dolog?



2018. júl. 25. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi köze hozzá,


Nekem nem volt ilyen


Érdekes felvetés.


Semmi jele nem volt

Jóslók sem, de 41. Hét utan szültem, az idő eleg erős jel volt, hogy vagy megindul, vagy indítanak.


( megindult)

2018. júl. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pár napja én is pattanásos lettem. Megfordult a fejemben, hogy ez egy jel, de igazából semmi komolyabb nem történt azóta. Még a nyákdugóm is megvan. 38+5hkm
2018. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40+1 -nél szültem, se nyákdugó se jósló fájás nem volt addig. Az egyetlen "tünetem" a 10 perces fájások voltak....
2018. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem első és negyedik babával így volt. Tiszta pattanás lettem az utolsó napokban. 2,5hete szültem a negyediket, de még mindig jönnek ezek az átkozott pattanások.
2018. júl. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!!

Tegnap elott ejszaka en is megszulten ugyhogy egyertelmu jelnek betudhato ha valaki abszolut nem egy pattanasos tipus es megis kipottyosodik.

2018. júl. 28. 05:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok neked! Én még így maradtam, de a pattanások is eltüntek. 39+1hkm
2018. júl. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!