Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elcsúsztam,40 hetes elmúltam,...

Elcsúsztam,40 hetes elmúltam, lehet Babónak baja?

Figyelt kérdés
Orvosi javaslatra, hogy végre szüljünk terminustúllépés miatt, kicsit házimunkáztam. Felmostam a konyhát 13:00-kor és elcsúsztam, konkrétan spárgáztam egyet. Jó nagyot döngtem. Nem fáj semmi, nem görcsöltem be, baba is aktivkodik a pociban, de azért megijedtem, hogy nem lett-e valami baja? Hiszen már teljesen lennt a buksija, a nyákdugóm egy része még reggel távozott, a többi most zuhanyzás és elesés után, viszont magzatviz maradt. Az én medencém viszont nagyon fáj, de fájt eddig is. A jobb lábam meg alig birom megemelni reggel óta. Van minden bajom már...
2010. jún. 19. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, Te szegény...

Nem vagyok orvos, de ha még a víz sem ment el tőle, akkor szerintem nem lett baja babókának. :-) Stramm kis pocok, és a méhed védi rendesen. :-)

De lehet bemehetnél a kórházba, hogy nézzen meg vki...


Minden jót!

2010. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
én inkább bemennék a kórházba azért nézzenek rá a babára. Biztos nem történt baja, de azért szerintem még is jobb ha lát doki. Vagy hívd fel a kórházat és adjanak tanácsot.
2010. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A babádnak biztos, hogy nincs baja, de azért jobb ha elmégy az orvoshoz, mert nekem lehetnek komolyabb zúzódásaid, és jobb, ha megnézik, melött még jön a baba.


Remélem, az ijedtség a legnagyobb bajod, sajnállak, hogy ilyen történt, de ne idegeskedj!

2010. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én a helyedben azért megkérdezném az orvost vagy a kórházat telefonon, talán egy ultrahang jobban megnyugtathatna.
2010. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
:D Az a vicc az egészben, hogy ma este egyébként is be kell mennem a kórházba, mert doki nézelődni akar NST-t, UH-ot, meg magzatvizet... Tényleg szivós a gyermek, próbáltam guggolni, házasélet, meleg fürdő, de semmi... 40+3 hetes vagyok már, jobb lenne kinnt, mint bennt...
2010. jún. 19. 14:42
 6/15 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszi, hogy megnyugtattatok :) Már várom, hogy találkozzunk este az orvossal! Babus most éppen a bal oldali bordáimat próbálja szétszedni, közben meg öklözi a hólyagomat...:S Csodás érzés:D
2010. jún. 19. 14:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor eröre is kellemes és mielöbbi szülést kivánok.
2010. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*elöre
2010. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi! ^^
2010. jún. 19. 15:47
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is kórház a biztonság kedvéért...egy ismerősömnek sajnos így halt meg a babája. Nem ijesztgetni akarlak, mert ő leesett a lépcsőn!
2010. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!