Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen hol érzed a magzatm...

34 hetesen hol érzed a magzatmozgàst? (Akinek be van fordulva) Illetve, akinek nem fordult be, annak mikor fordult, ha fordult egyáltalán? Hol érezted a mozgást? Szivhangja hol volt?

Figyelt kérdés
Köszönöm. Aggodók nagyon, a legutóbbi ultrahangon hátántfekvéses volt.

2018. júl. 28. 09:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem nagyon lehet azt érezni, hogy hogyan fekszik a baba, az enyém már a 20. héttől fejvégü volt, de mindenhol éreztem rúgni.
2018. júl. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
34 hetesen kb mindenhol, akkor még van helye a végtagjait pakolászni. Ami fix volt az elsővel, hogy a fenekét a köldököm bal oldalán mindig kinyomta. A szívhang köldök alatt volt, fejvégű volt a 18. héttől. 😊
2018. júl. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
34 hetesen kb már mindenhol. Nekem 32-ig harántos volt a fiam onnan tudtam hogy megfordult hogy nem oldalt éreztem csuklani hanem teljesen lent a szeméremdombnál.
2018. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Sajnos magzatmozgásból nem lehet megmondani, hogy hogyan fekszik. Kislányomat is mindenhol éreztem az utolsó pillanatig és most a kisfiamat is érzem bárhol a hasamban (még “csak” 30 hetes vagyok, de irányban van). A 32.héttől sajnos egyre jobban csökken az esély, hogy befordul irányba. Hány hete voltál UH-n?
2018. júl. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

28 hetesen voltam, akkor teljesen keresztbe volt.

Tegnap az orvos megnyomkodta és azt mondta h nincs befordulva. 35 hetes kismama vagyok. Úgyhogy pénteken kell mennem be a kórházba...

2018. aug. 2. 07:01
 6/20 anonim ***** válasza:

Kb. 35 hetes korig úgy bukfencezik ahogy akar. Onnantól szoktak behelyezkedni, mert csökken a hely.

De miért kell emiatt kórházba menned?? Hiszen még 5 hét van, addig bármi lehet. Vajúdás közben is befordulhat.


Nekem a 3. gyerekem faros volt végig, majd a 39. hét közepén harántba fordult (ez három napjába telt kb.), majd fejvégű lett.

41+6-ig bent csücsült.


Nála azt éreztem, amíg fatos volt, mert a koponyája a bordám alatt kitapintható volt és nagyon kemény.

Amikor kimozdult onban, azt éreztem, könnyebb lett a légzésem is, viszont utána már nem igazán éreztem hogy hogy helyezkedik, mint ahogy az összes többi gyerekemmel sem.


Viszont a szülésznőm ránézésre mondta mindig, hogy mi hol val, hogy a könyökével is tud rugni, meg a térdével is, de a kezével lábával szintén persze.

2018. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ja és a csuklással én is próbáltam találgatni, de az csalóka volt, merz felnagyítja a rezgést a víz is, meg az egész mellkasa rezonál, szóval mindenfelé terjedt az. 😄
2018. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ultrahangra mentem... De nem is jöttem haza, mert rossz lett az eredménye, szerintük kicsi volt, meg a vizeletemben ketone volt+++ és ki is voltam száradva ( az éjjel hánytam egy sort ) amúgy nem hánytam egyszersem, csak az éjjel. 2 nap után jöttem haza. Most megyek hétfőn megint ultrahangra, és akkor döntik el indítják e? Amúgy már befordult :-) bő egy hete...
2018. aug. 14. 12:48
 9/20 anonim ***** válasza:
Sajnálom a rosszullétedet, de mi indokolja hogy 36 hetesen indítsák??
2018. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Szerintük túl pici a baba. 34 héten "csak" 2100g volt.... Ami magyar statisztikai adatok alapján normális...(Angliában vagyok) Néztek Flowmetriát és méhlepényt pár napra rá, a kórházban. De persze nem azt találták amit vártak... Valami gondot vártak, h azért nem nől a magzat. De tökéletesen működik! Csak mi a párommal kicsik vagyunk. Azért rám húztak egy magzati sorvadásos diagnózist. Még úgy megijesztettek, h megfog halni a baba, ha nem engedem kivenni...

De szerintem 2100g nem kicsi... És ha megindítja 37 héten, tuti h vmi baja lesz és az intenzíven kötünk ki... Feleslegesen...

Teljesen kiborit a gondolat a csövek és az inkubátorra gondolok...

2018. aug. 15. 06:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!