Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Konkréten 0-ra csökkent a...

Konkréten 0-ra csökkent a libidóm, mióta várandós lettem. Ugye nem marad így örökre?

Figyelt kérdés
Most 28 hetes kismama vagyok, a problémám pedig, hogy semennyire sem kívánom a szexet. Hetente azért együtt vagyok a párommal egyszer, de nekem semmi élvezetet nem jelent. Persze így ő sem akarja túlságosan, ezt a heti egyet is általában én kezdeményezem. Amitől inkább mégjobban tartok, hogy ugye ez nem marad így a szülés után???

2018. júl. 29. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Hetente azért együtt vagyok a párommal egyszer, de nekem semmi élvezetet nem jelent.


Ettől nem lesz jobb. Sőt.

2018. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hormonok...


Idővel helyre fog állni, ettől nem kell félni. Sajnos ez most egy ilyen időszak. De lehet, hogy még a szülés előtt is változni fog!

2018. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem szülés utàn kb 1 évvel állt vissza, addig számomra csak nyűg volt a szex
2018. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem még nem állt vissza, 14 hónapos lesz a lányom, de nálam van más baj is, szóval nem biztos, hogy csak a terhesség vetette vissza a libidómat.
2018. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Vannak időszakok, mikor nincs kedvem, vagy fáradf vagyok, de olyan, hogy ez hetekig, hónapokig tartson, na olyan sose volt. 3.babámat várom, 38 hetes vagyok.
2018. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 piroska és a farkas ***** válasza:
62%
Nem, dehogy marad mindig nulla. Átmegy minuszba 😃. Elég egy lassan gyògyulò gátseb és egy folyamatosan sìrò Baba... De fel a fejjel, lesz jobb! A lényeg a megértô társ.
2018. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Valakinek nagyon fájhat a libidóm, ha nullára le tudott pontozni... Ennél nagyobb öröm ne érje...
2018. júl. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 0 volt most minuszba van 4 honapja szultem.
2018. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hú, én is le leszek pontozva, de én terhesen vagyok a legkanosabb mindig. 😄 Szülés után az elsővel alig bírtam ki a 6 hetet, a férjem állított le...
2018. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem marad így szerintem. Nekem nem maradt így!

Egész terhesség alatt nulla volt, szülés után is kb 5 hónapig. Utána visszajött, és ugyanolyan már minden, mint volt.

2018. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!