Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméti kismamák! Kit...

Kecskeméti kismamák! Kit ajánlanátok szülő orvosnak a kecskeméti kórházban?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék magán rendelésre járni, a baba pontos érkezését úgy se lehet megjósolni, és sokat olvastam arról, hogy már megszületett a kicsi, mire a doki is beért :)

Jelenleg 29 szülészorvos van a kecskeméti kórházban, hogy válasszak közülük? Kit javasoltok?

Vagy inkább szülésznőt kellene választani? :)



2018. júl. 30. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Dr Pétervári László
2018. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint Dr. Nagy Károlyra voksolok, nála szültem 5 éve, azóta is hozzá járok, de Bakó Ferenc és ifj. Tankó dokikról is sok jót hallani.
2018. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Az ifjabb Tankóról sok jót olvastam régi ebjegyzésekben, aztán 2009-2012 körül jöttek a válaszok, hogy már ő is kiégett.....

#1 válaszolótól kérdezném, hogy Dr. Pétervári László hol rendel?

2018. júl. 31. 09:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Dr. Csuka Ferenc, a második babám is nála szülöm.
2018. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kórház mellett van egy gyógyszertár az melletti orvosi rendelőknél kell felmenni a lépcsőn. Minden kedden 16 órától.

1 voltam.

2018. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ifj. Tankó András, csakúgy mint a kedves édesapja nagyon jó orvos!
2018. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!