Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a vizes folyás a 14....

Normális a vizes folyás a 14. hétben? Ugye nem a magzatvíz szivárog?

Figyelt kérdés
ma vettem észre,hogy van egy kis vizes folyásom.olyan mint mensi előtt szokott lenni.
2010. jún. 19. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! nekem is ennyi idősen kezdődött ez a vizes folyás dolog, nagyon megijedtem amikor először hirtelen éreztem, hogy kifolyt valami, én is a magzatvízre gondoltam, de szerencsére nem az volt :) viszont nálam sem volt meg mindig ez a folyás, nekem a krémes hófehér folyás és a vizes folyás váltogatják egymást, mai napig is van, hogy hirtelen kifolyik ez a vizes, még most is a frász kerülget néha, mert már nagyobb mennyiségben jön mint az elején :) ha a magzatvíz szivárogna egész biztos, hogy lenne valami tünete. Szóval normális ez a folyás ne aggódj :)

24h km

2010. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen megnézetném magam az orvosommal. Biztos ami biztos. A magzatvíz szivárgásnak a vízen kívül, gyakran semmi más tünete nincs. Ezért jobb, ha az orvos mondja, hogy nem szivárog. Én a várandósság végén észre sem vettem a szivárgást. Aztán az egyik orvos rám nézett és azt mondta , szerinte nagyon kicsi a hasam az eredetileg mérthez képest. Ki írt egy azonnali UH-t. UH után pedig egyből indították a szülést, mert a köldökzsinór össze esett és alig volt mérhető keringés benne. Nem sima lepényi dolog volt, hanem mondták, hogy biztosan szivárgott is a vizem , csak nem vettem észre. Én azt mondom jobb tíz felesleges vizsgálat,mint egy későn. Bocs ha meg ijesztettelek.
2010. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességemnél ugyanaz volt, amit az első válaszoló leír, szóval szerintem ez normális. Amikor a dokinak említettem, canesten hüvelytabit javasolt (gombaölőszer), de sztem tök fölösleges volt, mert utána is ugyanúgy megmaradt. Híg színtelen/fehér, szagtalan folyás sztem normáis. Nagyobb odalenn a vérbőség, az is okozhatja. Most a 2. babámat várom, megint van ugyanez, de már nem fogom mondani a dokimnak, csak ha darabos/sűrű vagy színes/rossz szagú lesz. Szóval nyugi!
2010. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt vizes folyásom, nem is kevés. Tudom, hogy terhesség alatt több a folyás, és ezzel meg is nyugtattam magam. De az orvos mondta, hogy inkább felír nekem Candibene hüvelykúpot, mert a nagyobb mennyiségű vizes folyás már kellemetlen volt nekem. 6 napig kellett használnom, és azóta megint normális a folyásom. (Canesten, Pevaril és egyéb hüvelykúpok nekem sohasem használtak.)

Nem kell megijedni, de mond el a dokinak, mégiscsak ő az orvos.

2010. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!