Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetesen barna folyás, ikerbab...

8hetesen barna folyás, ikerbabákkal. Volt valaki így?

Figyelt kérdés
8hetes terhes vagyok iker babákkal. Tegnap este óta barnás folyásom van, voltam ma dokinál azt mondta hogy ez nemvészes, szedjek napi 3x2db panangint és pihenjek sokat. Van egy 21hósom, esélytelen, hogy pihenjek mellette és hogy neemeljem fel. Volt valaki így? Rettegek, hogy elveszítem a piciket :(
2018. júl. 31. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 7 hetesen véreztem (nekem nem barna volt hanem rendes vér). Vérzés okát nem tudjak. Pihentem, utána még egy hétig barnaztam és elmúlt. Sok mindentől lehet vérzés, nem kell rogton a legrosszabbra gondolni de a pihi nem árthat. Nincs segitseged?
2018. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs segítségem, párom sokat dolgozik, szüleim messze laknak. Megpróbálok pihenni amennyit tudok :) remélem minden rendben van.
2018. aug. 1. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!