Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen vizes fehéres...

28 hetesen vizes fehéres előtej csak a jobb mellemből! 29 hetesen igazi fehér tejillatú előtej csepp szintén csak jobb mellből! Most ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Miért nem jön a balból!?
2018. aug. 2. 03:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyit, hogy van előtejed:). Nekem pl az egyik mellemben sokkal több tej volt mindig, mint a másikba. Most, hogy újra kismama vagyok, csak abból jön előtej amiben szoptatáskor is több volt.


31 hetes kismama

2018. aug. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelenti azt hogy hamarabb fogsz szülni, meg semmi ilyesmi miatt nem kell aggódni. Nekem is van, de csak a balban, a jobb oldaliban nincs egyenlőre. 35hkm
2018. aug. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Szoptatáskor is különböző lesz a két cicid "eresztése", mennyisége, mindenkinek az, néha elég nagy különbséggel, néha csak kisebbel, mert nem egyformák a tejmirigyek és -csatornák. Nem jelenti, hogy korábban fogsz szülni és azt sem jelenti hogy biztosan gondtalanul lesz tejed. Csak annyit jelent, hogy van előtejed.

De ne nyomogasd tesztelgetve, mert az bizony okozhat koraszülést (szoptatáskor is majd oxitocin termelődik, ami méhösszehúzó hatású).

2018. aug. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem semmit se jelent. Sose volt egy csepp előtejem se, szülés után mégis beindult.

Viszont tényleg ne nyomkodd meg piszkáld a mellbimbót, mert keményedést és összehúzódást okozhat.

2018. aug. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez semmit nem jelent. Én meg csak 15 hetes kismama vagyok, de már 1 hete van előtejem. Ráadásul nem is kevés, mert minden éjjel eláztat.

Szóval csak nyugi, minden rendben ;)

2018. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!