Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lathato uh-n a petezsak?...

Mikor lathato uh-n a petezsak? Hanyadik hettol?

Figyelt kérdés
jul. 9-13-ig barnaztam, elozo honapban probalkoztunk megis megjott akkor, 13-an voltunk egyutt aztan 27-en es tegnap pozitivat teszteltem, tobb tesztet is csinaltam. Augusztus 10-re kaptam idopontot nogyogyaszhoz, szerintetek akkor mar latszani fog? :)
2018. aug. 2. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
4. héten általában csak gyanús felritkulást látnak (ami jelezhet menzeszt is, de már van pozitív teszted ugye), az ötödiken a petezsákot (ekkor csak azt tudják megállapítani, hogy nem méhen kívüli és esetleg, hogy hányan vannak), a 6-7-diken lesz szívhang (aki a 6-dikon megy és még nincs vagy nem látják, azt jól megijesztik), amikortól élőnek nyilvánítható a terhesség, ami papírral mehetsz tovább a védőnőhöz. Valaki biztos, ami biztos, elmegy az 5. héten és visszahívják a 8-dikra, van, aki meg csak a 7-dik környékére időzíti az első látogatást... nagyjából ez a trend :)
2018. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom, akkor ha 9-tol szamolunk akkor 4hetes 4napos lesz a vizsgalat napjan, ugye az nem letezik, hogy a barnazasom elott fogant volna?
2018. aug. 2. 10:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fog látszani, én voltam 4 hetesen, úgy, hogy nem tudtam, hogy terhes vagyok, csak annyit mondott, hogy vastag a méhnyálkahártya, arra következtetett, hogy erős menzeszem van, furcsálltam is, mert nekem gyenge szokott lenni.
2018. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor nem aggodok meg, ha nem latja :) koszonom
2018. aug. 2. 10:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4+1 napon meddőségiben nem láttak semmit, saját dokim látott egy 3 m-es petezsákot.
2018. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor egy pici esely van ra, hogy eszreveheto legyen, de ha nem akkor par het mulva, csak gyozzem kivarni :) legszivesebben mar a kezemben tartanam, de szerintem ezzel minden kismama vagy jovobeli (tervezett) kismama igy van :) koszonom!
2018. aug. 2. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!