Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetessen barnázás?

11 hetessen barnázás?

Figyelt kérdés
Kedden délután barnázni kezdtem azonnal elmentem a korházba mindent rendben találtak a picivel 11+2naposnak felelt meg a méretei alapján szivhang is volt. Azt mondta az orvos hogy nem tudja hogy mitől lehet a barnázás mert semmi korossat nem talált irt fel rutascorbin tablettát 3*2őt azt mondta ráérek majd csak a jővőheti 12hetes uh-ra menni.. panasz mentessen nem kell vissza mennem csak ha vérzek vagy görcsölök akkor természetesen mennyek..kérdeztem csináltassak e ujjabb labort azt mondta hogy nem kell (az első laborom teljessen jó volt) terhes vitamint szedek..tegnap már egész nap csak 3csepp barnázás volt ami sokkal másabb volt világossabb nem vér szerü inkább olyan mintha a folyással keveredett volna. az lenne a kérdésem hogy történt valakivel ilyen illetve mi lett a következménye?

2018. aug. 2. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha mindent rendben talált az orvos ne aggódj. Lehet aktustól is akár.
2018. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!