Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire utalhatnak ezek a fájások?

Mire utalhatnak ezek a fájások?

Figyelt kérdés

Elvileg (elszámolás miatt) a terhesség 33.hetében járok. Egy 3 hete korházba voltam pár napot mert keményedtem és görcsöltem. Kötelező pihenőre ítéltek 2100as értékekkel. Bent semmi probléma nem volt ezért jőhettem haza is. Viszont már második éjszakája erős görcsökre ébredtem ami elég lassan múlt el, sőt napközben megint elő jövöget a fájó érzés, lassan múlik. A derekamra pedig egyenesen megousztulok néha annyira fáj. (A kötelező folytonos fekvésnek nem tudok eleget tenni az elintézendők miatt).

Mi miatt lehetnek ezek az erős fájások? Tapasztalatok?



2018. aug. 2. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól lehetnek, hogy nem tudsz eleget tenni a fekvésnek. Te dolgod, te gyereked. Nekem is 2100volt 2.trimesztertol. Én benn tartottam végig. Lett volna dolgom, de én lesz@rt@m. Nem mondom, hogy 100% betartottam, de mondjuk 90%. Nekem kicsit többet kellett fekve lenni... Mondjuk ugy 15 hetet, neked 3 hetet kellene. Nem lehetne megoldani a pihenésed?
2018. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra utalnak, hogy be kéne tartani az orvosi utasításokat és pihenni, a saját érdeketekben.
2018. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszelj orvossal. Ne menj neki igy a hétvégének semmiképp! De a fekvést nem azert mondják, hogy kicsesszenek veled. Feküdni kell, ha azt mondják. Más hónapokat van kórházban, van aki hónapokig csak wc-re kel fel (vagy arra sem, ismerek olyat is, akit agytalaztak, mosdattak).
2018. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Arra utalnak, hogy a baba az elso nem a teendok. Feltéve ha nem szeretnél még szülni , aztan hetekig korhazba jarkalni hozzá vag bent fekudni vele,mire hazaengednek benneteker
2018. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Mi fontosabb intézni valód van, mint bent tartani a babát, hogy ne legyen koraszülött??
2018. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyedul intezem a dolgokat mivel eleg sokat dolgozik a ferjem. Raadasul orvosi, vedonoi es hivatali idopontokat is mostanra kaptam. Az orvos kozolte helyes, intezzem el most hogy aztan pihenjek. Raadasul a csaladomrol is gondoskodnom kell (anyukamekrol). Tehat szerintem ertheto hogy magan eleti okok miatt neha kozbe jon ezaz. De igyekszem pihenni ettol fuggetlenul amennyit csak lehet. Fontos az egeszsege igyekszem is mindent ugy twnni
2018. aug. 2. 22:58
 7/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Én azt csináltam h amikor kellett vmit intézni utána sokat (napokat) pihentem. Én is elmentem vedonohoz/orvos stb. Ez ilyen... Arra el lehetett /kellett és őszintén.. Örültem is, h mehetek. Szépen lassan a saját kis tempomban, de mentem. Magnéziumot szedjel. Az meg használ.
2018. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és tanácsod!
2018. aug. 3. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!