Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát szeretnénk a párommal....

Babát szeretnénk a párommal. Ma 16. napja késik. Menszes elmaradása után 14. Nap is teszteltem.3dik (mind más fajta teszt) negatív teszt. Volt és van is hányingerem és hánytam is. Alhasi fájdalmaim is vannak. Lehetséges, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2018. aug. 3. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A korai tüneteket (hányinger, hányás, étvágytalanság, gyakori pisilés, stb.) mind a hcg hormon okozza. Ha emiatt hánytál volna, akkor már rég pozitív lenne a teszted, hiszen az ugyanezt a hormont mutatja ki. Inkább a betegséged miatt késik.
2018. aug. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írta! Ne haragudj, de nem lehet, hogy csak annyira vágysz rá, hogy már bebeszélted magadnak a tüneteket?


A terhesség kizárt. De orvoshoz azért érdemes lenne elmenned, hátha ciszta okozza.

2018. aug. 3. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, h terhes vagy. Három negatív tesztnek azért lehet hinni.
2018. aug. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. Kommentelő. Nem lehet. Volt már olya sajnos hogy beképzeltem de ez nem az volt. Ma reggel megjött😟 De azért jövőhéten elmegyek dokihoz, mert sztem már 16 nap késésnek oka van. Ráadásul sajnos az eggyüttlétek is fájdalmasak. Ha nem pont közösülés közben, akkor utánna.
2018. aug. 3. 22:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként volt már cisztám. Vagy az újult ki, vagy még összenövésre gyanakszom, mert volt márciusban egy hastükrözésem.De már szerintem ahhoz meg késő lenne
2018. aug. 3. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalmas szex lehet gombától vagy fertőzéstől is. Nem viszket/ég/csíp/piros/szb.?
2018. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem. Olyan érzés mintha a párom pénisze megnyúlt volna
2018. aug. 3. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!