Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duci kismamák volt akinek 20...

Duci kismamák volt akinek 20 hetes ultrahang után vissza kellett mennie, mert a hasfal leárnyékolta a babát?

Figyelt kérdés
Sziasztok!!Ma voltam a 20 hetes ultrahangon,azt mondták minden rendben,de két hét múlva kontroll,mivel duci vagyok és hasfalam leárnyékolja a babát.Volt már valakinek ilyen,nagyon izgulok.De megnyugtat,hogy nem találtak semmi rosszat.
2018. aug. 6. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Bocsáss meg, de mit jelent a "duci" a te olvasatodban? Érdekel, hogy ennek a túlsúly az oka, és ha igen, mekkora? Köszi.
2018. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 84 a másodiknál 95 voltam a 18 hetes uh-n. Egyszer sem zavart bea súlyom.Mekkora súlyfeleslegről beszélünk?
2018. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen,olyan ahol nagyon erős a hasi zsír,és 100 kiló felett van,engem is diétára fogtak.Csak az érdekel,hogy aki kövér nagyon erős testalkatú,vissza kellett-e mennie kontrollra,két het múlva.Amikor már nagyobb a baba!
2018. aug. 6. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
120 kg voltam az elsővel és most is, soha, egyetlen UH-ba sem zavart be.
2018. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges,hogy a készülék nem a legjobb.Most egyik ismerősöm mondta,hogy neki vissza kellett mennie két hét múlva ugyanúgy mint nekem..:/
2018. aug. 6. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!