Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti hogyan várjátok...

Annta kérdése:

Kismamák! Ti hogyan várjátok a babát?

Figyelt kérdés

Mindenféle válasz érdekel...

Ami engem illet: pihenve, kirándulgatva, babaholmikat lassan gyűjtögetve, naplót írva, várva várva. :)



2018. aug. 6. 13:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Házimunkát végezve, sorozatozva
2018. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Pár napja vagyok táppénzen, de most valahogy nem találom a helyem...az eddigi aktív életvitelem már nem is bírom meg nem is szabad csinálni (rokonok meg a túlaggódás jegyében mindent kivesznek a kezemből), de engem pár nap után nem tud lekötni az egész napos lustulás. :s

Szenvedek a melegtől is, szeretnék "készülni" a babára de sok dolgom már nincs. (szobácska készen van, kapott ruhák mosása vasalása meg nem tölt ki sok időt egy napból) csinálgatom a gerinctornát, próbálok meditációs technikákat elsajátítani...

Kreatív hobbijaimat (pl rajzolás/festés) nem tudom úgy csinálni mint rég, mert ne bírok órákon átgörnyedni ülni az asztalnál..."átmeneti időben" érzem magam, és még nem találtam meg a helyem. XD

34hkm

2018. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
Én utazgatok, a barátainkkal lógok, fürödni járok, szóval élvezem a nyarat, mint eddig. Annyi különbséggel, hogy lassan elkezdtem a babakocsi keresést (véleményeket olvasok), ha olyan helyen járunk bemegyünk egy bababoltba szétnézni/tájékozódni, tervezem a szobáját, de az igazi "hajtás" nálunk majd csak szeptemberben kezdődik. :)
2018. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Dolgozva, sportolva, boldogan.
2018. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

:) de irigyellek benneteket. Én tavaly szültem és ilyenkor vtam 33 hetes.


Elso baba. Életem egyik legkiralyabb nyara volt. Pihizzetek, menjetek el romantikazni, mentálisan készüljetek a szülésre és a babára. Tanuljatok meg élvezni az apró dolgokat. Olvassátok. (mi/én ezeket csináltam)


Hamar meglesz a kisbabatok, és iszonyat rohanni fog az idő. Irtó gyorsan fejlődnek a kicsik. Csodálatos ez is ami most van, de mas. Fárasztó, de életetek legjobb éve van és lesz.


És kitartást mindenkinek ebben a fortelmes melegben. Én tavaly azt hittem nem lesz rosszabb, és de.. Terhesen sokkal jobban viseltem a meleget.

2018. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Két rosszullét között osszekaparom magam és próbálok a nagyobbikkal foglalkozni.....
2018. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
3-as vagyok, ez nagyon érdekel, hogy rajtam kívül senki nem dolgozik terhesen?
2018. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%

8

Ha már állapotos asszonyokat nevezel prostituáltnak, legalább ne égesd magad és a mikropéniszedet azzal, hogy azt az egy nyamvadt szót sem tudod leírni helyesen.

:)))

2018. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

7.-es én most jöttem el táppénzre 33 hetesen. (Már nem tudtam kocsizni és nem férek be a pult mögé :))


Amúgy az azért érdekelne ki és miért pontozott le mindenkit? Csak mert nem azt írtam h a "boldogság báranyfelhőjén lebegek a pocakomat simogatva" :D

2018. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%
Dolgozva, rohanósan. Egyenlőre még sajnos nem tudok annyira rákoncentrálni, mint ahogyan szeretném. Simogatom a hasam, beszélek a babához, már könyveket is szereztem be, de elolvasni még nem volt időm. Egy-két holmit már beszereztünk. 10 hkm
2018. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!