Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes ultrahangon csak...

6 hetes ultrahangon csak petezsákot látott az orvos embriót nem. Volt már valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Nagyon korán voltak tüneteim a teszt is hamar pozitív lett. Az orvosomnál 5hetesen voltam első alkalommal akkor 17×10mm petezsákot látott. Vissza hívott egy hét múlva a szonográfus idézem: " 29×11mm es petezsákot látok de olyan pici valami van benne hogy meg sem mérem jöjjön vissza 1 hét múlva lehet nem fejlődik rendesen a magzat. " majd elköszönt. Én pedig most pánikolok,mert első terhességemnél már ilyenkor szívhang is volt. 1 hét most egy örökkévalóságnak tűnik és nem bírok nyugodt lenni. 😔

2018. aug. 6. 14:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

5 hetesen voltam ügyeleten, nekem se látott semmit csak 8mm petezsákot :/ azt mondta a doki, ebből még bármi lehet...hát kösz

16-án megyek megint,izgulok nagyon

2018. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nagyon sokféle választ fogsz kapni,van akinek lett baba, van akinek nem. Ha már korán pozitív lett a teszt, az aggodalomra ad okot mert akkor valószínűleg nem az van, h később fogant.

Velem ugyanez volt, üres petezsak, ami nőtt ugyan de nem lett benne semmi. Műtéttel befejezték. Drukkolok, h nálad másképp legyen!

2018. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

szia


nekem,5-6 hetesen 8x14 mm-es petezsákom volt,szívhang nem volt még


de a tünetek már nekem is nagyon hamar megvoltak,a fogantatástól egy héten belül


remélem,minden rendben lesz,fel a fejjel

2018. aug. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok


másfél hete voltam ultrahangon,akkor már volt szívhang,ami rendben van,de a magzat viszont kisebb az átlagos méretnél,valószínűleg a 12.heti ultrahangból ismétlés lesz

2018. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Na ezért nem kell korán menni.

7. hèten bőven ráér, ha semmi nem indokolja, hogy koràbban lásson doki.

Moat izgulhatsz, hogy mi lesz.

Ezt előre nem lehet tudni.

Reméljük, minden ok.

2018. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem akartam korán menni,csak 80/45 a vérnyomásom egyfolytában illetve görcsöltem pár napot így a dokim mondta hogy menjek ,hogy kizárjuk a méhen kívüli terhességet.
2018. aug. 6. 21:22
 7/19 A kérdező kommentje:
4/6 os hányadik héten volt neked szívhang? Boldog baba várást kívánok neked! 😊
2018. aug. 6. 21:25
 8/19 anonim ***** válasza:

Ja, így érthető!

Én holnap megyek első uh-ra.

5-ös

2018. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


köszönöm szépen


8hét és 5 nap volt,amikor voltam újra(bocsánat,abból hogy másfél hete voltam,nem derült ki),akkor már volt szívhang és megfelelő volt a szívműködés

2018. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


azt nem tudom,kicsit előbb már lett volna-e szívhang,de azért akkor tudtam csak újra ultrahangra menni,mert előtte nem voltam itthon,nyaralni voltunk


ahogy hallható volt,a védőnőhöz is menni kellett utána,és mostmár vizsgálatokra is járni kell

2018. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!