Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig jó a 125ml-es cumisüveg...

Meddig jó a 125ml-es cumisüveg és mikor kell a nagyobb 260ml-s?

Figyelt kérdés

Illetve avent cumisüvegem van és akarok hozzá venni tartalék etetőcumit

az lenne a másik kérdésem hogy natural etetőcumit vehetek a classic üvegemhez?


2018. aug. 6. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Avent nem a legjobb, anti-colic cumisüveget vegyél inkább, kicsit drágább de nem lesz hasfájós a baba.


A kisebb (125-150) ml-es üvegek addig lesznek jók, amíg a baba étvágya ennél lejjebb van (gondolom etetés közben nem akarod utántölteni).

Nyilván egy 2500 grammal született baba sokkal kevesebbet fog enni mint az aki 4200 grammal született, így az elsőnek lehet hogy a kicsi cumisüveg elég 10 hónapig is, míg a másik már 4 hónaposan a nagyot használja. De az is lehet hogy a baba 8x80ml helyett mondjuk inkább 5x130 ml-et eszik (pl. éjszakát átalussza, és napközben eszik többet), akkor akár már 1 hónaposan is kicsi lehet a 125 ml-es avent cumisüveg.

2018. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Addig jó a kicsi, amíg kb. 100 milinél kevesebbet eszik, mi alig használtuk a kis üveget, jobban szeretem a nagyot. Nem lehet keverni az aventes fejeket, olyat vegyél ami kell hozzá.
2018. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem fogod szoptatni?


Mert szoptatott baba esetén szinte felesleges.

5 hetes a babám és nem lett steril se, mert még nem kelllett.

6 hetes kontrollra kell majd (nem viszem a babát mert 60km-re költöztem közben a dokitól.. Bp-en belül pedig nem akarom 35 fokban autóztatni olyan sokat)


A cumirészt nem lehet mást, mert nem kompatibilis

2018. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


A lányom nekem már 2 hete gyakran 120-140 ml -t is evett

2018. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tervezed szoptatni felesleges a nagy. Nekem 8 hós anyatejes babám van. Ha párszor kapott fejt tejet, kétszerre kapta. A mai napig kicsi cumisüvegből iszik vizet.

Ha tápszeres lesz, ahhoz nem tudok hozzászólni.

2018. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!