Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt már méhen kívüli...

VKATA1 kérdése:

Akinek volt már méhen kívüli terhessége az meg tudja nekem mondani, hogy mikor derült ki, milyen tünetei voltak, és hogyan fejeződütt be? Nagy segitség lenne. Vagy akinél felmerült a gyanú, ott miért?

Figyelt kérdés
5hetes ultrahangon (5 hét, plusz 2-3-4 nap lehetett), nem láttott a doki petezsákot az ultrahangon. de a hcg-m 1900iu. kioktatott hogy figyeljem a tüneteket, és ha baj van azonnal induljak a kórházba. most rettegek.....

#HCG #méhen kívüli terhesség #5. hét terhesség
2018. aug. 7. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem nyugi!

Lehet, h a gép nem épp a legmodernebb vagy a doki sem volt toppon.

Menj vissza (vagy máshova) 6-7 hetesen, azt javaslom!

2018. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9 hetesen derült ki úgy, hogy a rendes mensim után pecsételni kezdtem és fájt a hasam nagyon. Vettem tesztet és pozitív lett. Mivel spirálom volt szaladtam az ügyeletre. Másnap műtöttek és műtét után mondta a dokim, hogy 9 hetes volt..
2018. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok..még annyit, hogy ilyem kávézacc szerű pecsételésem volt és csak pisiléskor ahogy megtöröltem magam..
2018. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!