Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetesen nincsen hanyingerem,...

6hetesen nincsen hanyingerem, hanyas, mennyi eselyem van ra hogy ez igy is marad?

Figyelt kérdés
6hetes kismama vagyok es azt szeretnem kerdezni, mikor szokott elkezdodni a terhessegi hanyinger, hanyas? Nekem az ejszakak alvashianyon, mellfajason es az allando evesen kivul mas bajom nincsen. Ha eddig nem voltam hanyingeres, hanyos jo eselyem van ra, hogy nem is leszek? 🙂 Elore is koszonom a valaszokat 😊
2018. aug. 7. 15:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Inkább 8 hét körül kezdődik.
2018. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Bedig remenykedtem benne, hogy ennyire mazlista vagyok es megusztam a rosszulleteket 😅😊
2018. aug. 7. 15:39
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindig van rá. Nekem az elsővel 7 hetesen kezdődött, most a másodikkal 6. Szerintem az a ritkább, ha valaki már a 4-5. héttől hány meg rosszul van.
2018. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
50-50%
2018. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ki tudja. Elsővel 7. hét körül kezdődött, másodikkal most vagyok a 7. héten és már hetek óta (kb. a késéstől) egyre vacakabbul vagyok.
2018. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nálam egy-két émelygés volt egész terhesség alatt és az is az utolsó hónapban.Végig tudtam bármit enni ,nem volt problémám szagoktól stb..stb.

Barátnőm 10.dik hétbe kezdte a hányást és valamikor a 20.dik hét környékén lett elviselhetőbb számára a babavárás, de akkor se volt mindig túl fényesen.

2018. aug. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7 hetesen kezdődött szülésig, 6 hetesen még jól voltam, nincs akkor még annyira sok hcg.
2018. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Remenykedtem pedig hogy ha eddig nem volt akkor meg is usztam 😀😊 de akkor semmi sem biztos meg 🙂

Csak azert kerdeztem pont a hanyinger hanyast mert ezvegett regen kerultem korhazba es evekig tartott mire kigyogyultam belole, de van olyan h X ido mulva ramtor megint ez a panik es olyan kesz vagyok! Es bele sem merek gondolni abba hogy a terhessegemet ugy toltsem hogy hanyok :(

2018. aug. 7. 16:15
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is 6 hetes vagyok, és még nincs semmi. Előző terhességemnél a 8-9. héten kezdődött és a 4. hónap végéig tartott a rosszullét..
2018. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik terhességemkor sem voltam rosszul egyszer sem. Drukkolok neked! 😊
2018. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!