Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy terhes vagyok vagy...

Lehet hogy terhes vagyok vagy mas betegsegem van? Ciklus hossz :39 nap Keses:11nap

Figyelt kérdés
A parommal babat szeretnenk julius 13-an voltam nogyogyasznal es az orvos azt mondta meg ebben az evben teherbe esek az elozo menzeszem tokeletesen pontos volt azonban juli.28-an meg kellet volna jonnie es mar 11 napja kesik. A ciklus hossz: ma tart a 39. napnal viszont el vegeztem 2 tesztet az eggyik 25mlU/ml teszt eleinte semmit nem mutatott mind a 2 rublika feher volt majd ra 1 orajara 2 csik volt rajta masnap csinaltam egy 10mlU/ml tesztet ami 1 csikot mutatott. Azota se jott meg semmi jele faradekony vagyok a derekam faj es feher folyasom van szedules hanyinger is kiseri a reggeleimet. 2017.11.04-en volt egy vetelesem amit angliaban az eggyik abortusz klinika csinalta sajnos :(

#Terhesség-Várandosság
2018. aug. 7. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Az orvosod jós, vagy honnan tudja hogy ebben az évben teherbe fogsz esni?
2018. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Az 1. teszt eredménye nem mérvadó, egyrészt időn túli, másrészt, ha jól értem, a kontroll csík sem volt teljesen rendben.

Szerintem pár nap múlva tesztelj megint.

Ha próbálkoztok és már 11 napja nem jött meg, akkor elég valószínű, hogy terhes vagy. Csak valószínűleg még nem mutatta ki a teszt (a 2.).

2018. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem az orvosom nem jos csak full egeszsegesnek talalt mivel nem szedek fogamzas gatlot 1 eve igy azt mondta hogy meg ebben az evben nagy az eselye hogy teherbe essek !


Koszonom a 2. Valaszolonak a tanacsot :)

2018. aug. 7. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
11 napos késésnél nagy általánosságban már rég pozitívnak kellene lennie a tesztnek, bármilyen tesztnek. Már UH-on is kellene látnia valamit az orvosnak. Ettöl függetlenül lehetett egy késői peteérés, ami miatt még a teszt negatív és mégis terhes vagy. A tesztekkel kapcsolatban egyetértek a 2.válaszolóval. Egy egészséges párnak átlag 1 évbe telik mire összejön a baba. Az 1.válaszoló valószínüleg arra célzott, hogy ezt tényleg nem lehet sajnos megjósolni. Én az első babával 15 év fogamzásgátló szedése után lettem azonnal tervezetten terhes, rá 13 hónappal pedig 5 hónap gyógyszedése után szintén 1.hónapban. Sajnos semmi se fekete vagy fehér.
2018. aug. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mi fel eve voltunk egyutt amikor teherbe estemugy hogy fogamzas gatlot szedtem es 2 napot kihagytam veletlenul a munkaba sietes miatt es lam ra 1 honapjara ki derjlt hogy 1honapos es 1 napos terhes vagyok de egeszen odaig fel se tunt hogy van valami !

De tesztelni fogok meg egyet es elmegyek az orvosomhoz UH ra :)

2018. aug. 8. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!