KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » TerhessĂ©g » 17-18 hetes Kismamik hogy...

17-18 hetes Kismamik hogy vagytok? 😊 Alhasi hĂșzĂłdĂĄs, nyomĂĄs normĂĄlis ebben az idƑszakban?

Figyelt kérdés

Sajnos a mĂșlt hĂ©ten vĂ©rzĂ©sem volt, de a KisbabĂ nkkal szerencsĂ©re minden rendben van, Ă©s velem is. AggĂłdĂł tĂ­pus vagyok, mert mĂĄr volt egy vetĂ©lĂ©sem.

Az orvost fekvĂ©st Ă­rt elƑ. De sƱrƱn Ă©rzem az alhasamnĂĄl, a mĂ©hemnĂ©l a nyomĂĄst. Az is elƑfordul, hogy az altĂĄjam is fĂĄj. KĂ©rlek szĂ©pen Ă­rjatok! 😊 szĂ­vesen beszĂ©lgetnĂ©nkâ˜șïžđŸ€— Köszönöm szĂ©pen 😊



#aggĂłdĂĄs #17-18 hetes
2018. aug. 9. 11:47
 1/10 anonim ***** vĂĄlasza:
Szia, 17 hetes vagyok, mĂĄsodik babĂĄmat vĂĄrom, mindkĂ©t terhessĂ©gnĂ©l volt ilyen nyomĂĄs, hĂșzĂłdĂĄs, emiatt ne aggĂłdj :) A nyomĂĄs egyĂ©bkĂ©nt attĂłl is lehet mĂĄr, hogy a baba nyomja ki magĂĄt, legalĂĄbbis az enyĂ©m Ășgy egy hete mĂĄr csinĂĄlja. Pihenj, szedj magnĂ©ziumot, Ă©s nem lesz semmi gond :)
2018. aug. 9. 11:56
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Köszönöm szĂ©pen a vĂĄlaszodđŸ˜ŠđŸ€—

Nekem nyilvĂĄn minden furcsa, Ă©s sajnos nem tudom elengedni magam. Ez tudom az Ă©n hibĂĄm, remĂ©lem majd tĂșl jutok ezen is😊

MagnĂ©ziumot szedek napi 3x1. Sokszor hĂșzĂłdik fƑleg Ă©jszakĂĄnkĂ©nt. Igen, Ă©n is gondoltam rĂĄ, hogy a Baba nyomja vagy egy ideget talĂĄlt el, mivel van olyan hogy egyetlen pontban Ă©rzem. NƑl a pocakom is, tehĂĄt minden lehetsĂ©ges valĂłban😊 ÖrĂŒlök a vĂĄlaszodnak, hogy ez normĂĄlis! 😊 Ă©s ez kĂŒlönben meddig tart? MindvĂ©gig lesznek ilyen nyomĂĄsok?

2018. aug. 9. 12:12
 3/10 anonim ***** vĂĄlasza:
Lesznek, Ă©s ahogy nƑ a baba, egyre erƑteljesebb, mert hĂĄt Ƒ is egyre erƑsebb lesz. Egy idƑ utĂĄn rendesen lĂĄtod majd, melyik felĂ©n van a hasadnak, mert el is deformĂĄlja :D Én nĂ©ha ki tudom mĂĄr most is tapintani, mert van, hogy Ă©rzem a nyomĂĄst, de csak a mĂ©hem egy rĂ©sze kemĂ©ny, a többi rĂ©sze puha. ValĂłszĂ­nƱleg a kemĂ©ny rĂ©sz az, ahol Ƒ feszĂ­ti a hasamat :)
2018. aug. 9. 12:17
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Ez de Ă©rdekes😊 nagyon jĂł! Na igen ezĂ©rt jĂł, ha mĂĄr tapasztalt Édesanyuka Ă­r, segĂ­t. Köszönöm szĂ©pen. CĂ©lszerƱ lenne, lazĂĄbban vennem a vĂĄrandĂłssĂĄgot😊
2018. aug. 9. 12:22
 5/10 anonim ***** vĂĄlasza:
MegĂ©rtem, hogy nem megy, az elsƑ terhessĂ©gem missed ab lett, Ășgyhogy mĂĄsodik baba, de harmadszor vagyok terhes. ElƑzƑleg Ă©n is jobban aggĂłdtam mindenen, most mĂĄr könnyebb, mert tudom, mi normĂĄlis. MozgĂĄst Ă©rzel mĂĄr? :)
2018. aug. 9. 12:23
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/10 anonim ***** vĂĄlasza:

17+5hkm itt! :) Nekem nem telik el nap anĂ©lkĂŒl, hogy ne fĂĄjjon a hasam. Nem is a fĂĄjĂĄs a jĂł szĂł rĂĄ, hanem nyomĂĄs, feszĂŒlĂ©s, hĂșzĂłdĂĄs, szĂșrkĂĄlĂĄs vĂĄltogatva. Van, hogy sokat sokszor, van, hogy kevesebbet. Ha többet fĂĄj nyƱgösebb vagyok, mert rĂĄnyomja a bĂ©lyegĂ©t a hangulatomra, de kis pihenĂ©s ĂĄltalĂĄban helyre hoz. Az elejĂ©n rosszabbĂșl viseltem, de mĂĄr megszoktam. Én mĂĄr bele is törƑdtem, hogy a hasfĂĄjĂłs terhes vagyok. A fĂ©rjem ha kerdi, hogy vagyok mĂĄr meg se lepƑdik azon, hogy "JĂłl, csak fĂĄj a hasam, de csak Ășgy ahogyan szokott.". A nƑgyĂłgyĂĄszom Ă©s a vĂ©dƑnƑm szerint is rendben van minden.

KitartĂĄst! :)

2018. aug. 9. 12:30
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:
SzintĂ©n az elsƑ missed ab volt nekem is, Ă©s 3 Ă©vet vĂĄrtunk rĂĄ, orvosi segĂ­tsĂ©ggel ( nem lombik ), de “törzsvendĂ©g” voltam a dokinĂĄl. No de, szĂ©pen fejlƑdik ami nagyon jĂł hĂ­r. 😊 Igen, van hogy Ă©rzem, de mĂ©g nem mindennapos. Eleinte buborĂ©k pukkadĂĄsra hasonlĂ­tott, pĂĄr napja mĂĄr erƑsebb. Ha Ă©rzem is, akkor estĂ©nkĂ©nt. 😊 mĂĄr vĂĄrom nagyon, hogy Ă©rezzem mindennap Ă©s erƑsebben a Mi kicsi LĂĄnyunkat💗
2018. aug. 9. 12:53
 8/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Sziia 😊 Ă©n is ma vagyok pontosan 17+5 💗 valĂłban nem fĂĄjdalomrĂłl lehet beszĂ©lni, illetve Ă©rezni, hanem teljes az amit leĂ­rtĂĄl. TehĂĄt akkor ez tĂ©nyleg ezzel jĂĄr. MĂĄr az is felmerĂŒlt bennem, hogy az Ă©n szervezetem nem bĂ­rja. És ehhez hasonlĂł hĂŒlyesĂ©gek. MĂĄr sokszor a fĂ©rjem agyĂĄra megyek vele😀 Köszönöm szĂ©pen, hogy Ă­rtĂĄl! 😊â˜ș Boldog BabavĂĄrĂĄst kĂ­vĂĄnok! 😊
2018. aug. 9. 12:56
 9/10 anonim ***** vĂĄlasza:

Szerintem csak annyi, hogy mindenkinek mĂĄskĂ©pp reagĂĄl a szervezete a vĂĄltozĂĄsokra. Én azon a vĂ©lemĂ©nyen vagyok, hogy mĂ©g mindig jobb mintha vĂ©gig hĂĄnytam volna az elsƑ trimesztert. :D Az elejĂ©n engem is aggasztott, hogy bajt jelent, de 2 orvos is megnyugtatott. Én az elejĂ©n mĂ©g görcsöltem is, Ƒk azon sem aggĂłdtak, ĂĄllĂ­tĂłlag ha nem erƑs Ă©s csak olyan normĂĄl menstruĂĄciĂł szerƱ

a görcs akkor mĂ©g az is belefĂ©r, fƑleg az elejĂ©n. Nekem is volt vĂ©rzĂ©sem, de nekem mĂ©hszĂĄj polip miatt (azĂłta szerencsĂ©re felszĂ­vĂłdott), de 2-3 alkalom utĂĄn azt is megtanultam felismerni a vĂ©rzĂ©s jellegĂ©bƑl. Én Ășgy a 11 hĂ©ttƑl tudom helyĂ©n kezelni ezeket, azaz nem aggĂłdom Ă©s tudatosult bennem, hogy mik azok a tönetek amiken nem kell aggĂłdnom, azĂłta sokkal kiegyensĂșlyozottabb Ă©s boldogabb terhes vagyok. KĂ­vĂĄnom neked is ugyanezt! Ja Ă©s Ă©n is kislĂĄnyt vĂĄrok. :) (6-os vĂĄlaszolĂł)

2018. aug. 9. 13:07
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:
SzĂ­vbƑl gratulĂĄlok Neked is! 😊 hĂĄt nekem kijutott a hĂĄnyĂĄsbĂłl bƑven a 3. hĂłnapig, de nem bĂĄntam, mivel volt visszajelzĂ©semđŸ˜ŠđŸ€— Sok hormont is kellett szednem. És ugye mĂĄr egyszer a testem Ășgy mondd cserben hagyott, mĂ©g mindig nem merem beleĂ©lni magam Ășgy Isten igazĂĄn. De magamhoz kĂ©pest mĂĄr jobban viselem😊 Köszönöm amit Ă­rtĂĄl, Ă©n csak prĂłbĂĄlom Ășgy tenni, kisebb-nagyobb sikerekke megy is🙂 Minden jĂłt kĂ­vĂĄnok NektekđŸ˜ŠđŸ€—
2018. aug. 9. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!