Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos! 3 napja ilyen folyasom...

Sos! 3 napja ilyen folyasom van nagy bajt jelent? (Bocs a kepert) 7 hkm

Figyelt kérdés

[link]

.eu/view.php?


2018. aug. 10. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
A kepet nem lehet megnezzni. Inkabb ird le hogy milyen
2018. aug. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia :) halvany sargas-vilagos barna es alltalaban reggelre ilyen!
2018. aug. 10. 08:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, lehet fertozes vagy enyhe verzes. Mas tuneted van? Gorcsoles vagy ego, viszketo erzes?
2018. aug. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tegnap volt egykis has szurkam .. de eros gorcs nincs se sotet barnazas .. egyszer egyszer van egykis viszketes de a dokim azt mondta 12.het elott nem kezeli ki. Amugy progipotlast kapok !
2018. aug. 10. 08:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen orvosod van?

Egy terhességre sokkal veszélyesebb egy fertőzés, mint a gyógyszer.Keress egy másik orvost aki tesz is értetek valamit.

2018. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az 5 valaszolo irja, nagyon veszelyes lehet egy esetleges kezeletlen fertozes az elso trimeszterben, vetelest is okozhat, szoval nem jatek. Menj egy masik nogyogyaszhoz mert ilyen nincs hogy nem kezel ki csak 12 het utan.
2018. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jesszus..én 7 hetes voltam,mikor megállapította a terhességet, plusz egykis fertőzést,ami nekem fel sem tűnt,csak a bővebb folyás.se szín, se szag,azt hittem vele jár. Azonnal kiírt hüvelykúpot,illetve tájékoztatott,mik történhetnek,ha nincs kezelve..szerintem ne sakkozz,minél előbb lásson egy orvos.
2018. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet meg ma bemegyek az ugyeletre.. fertozes miatt lehet alhasba szurkalas gorcsolgetes?
2018. aug. 10. 14:36
 9/9 anonim ***** válasza:

ne ügyeletre menj, hanem nőgyógyászatra. Ha városban vagy, akkor meg ne is várj vele.

Még ha nincs is semmi gond,akkor is jobb a megnyugvás..azt is mond el,amit az orvos Mondott,hogy 12 hétig nem kezel ki.

Bakker..ilyen nincs.

2018. aug. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!