Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18-20 hetes kismamák mekkora...

18-20 hetes kismamák mekkora a pocakotok? Érzitek a baba mozgását? Ha igen milyen gyakorisággal?

Figyelt kérdés

Annyira furcsálom h semekkora hasam nincs pedig a 3at várom, a többiekkel ilyenkor már igen látványos picak volt, és napi rendszerrel éreztem a babát.

Most csak a 17 héten éreztem 1x és azóta se. 3.baba, azt hittem h hatalmas hasam lesz már ekkor de konkrétan semmi pocak sincs....kezdek aggódni. Se ndm vékony se ndm túl dagi nem vagyok, 170/73.



2018. aug. 10. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Remélem 17 hetesen is beleférek :) én már 13.hét óta érzem, pedig első terhességem, meg is lepődtem rendesen. Hasam nekem sincs, de ez normális 20.hétig :) szóval ne aggódj. 170/78
2018. aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem második baba, 17 hetes vagyok. Elég nagy hasam van, teljesen látványos és egyértelmű terhes has, de én alacsony és vékony vagyok, kb. csak előre van hely nőni :D Az első terhességem is nagyon hamar látszott.

A babát is érzem már hetek óta, most két hete már elég rendszeresen, naponta többször, az utóbbi egy hétben néha kívülről is lehet érezni, ha odarúg egy nagyobbat :)

Szerintem nincs okod aggodalomra, nem vagyunk egyformák, tök eltérő, hogy kinek mikor nő a hasa, és ki mikor érzi a babát. Lehet pár napon belül már minden nap bejelentkezik majd, és a hasad is nőhet óriásit hirtelen :)

2018. aug. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok vékony. 166/78 kg vagyok. De én most a 20. héten is akkorának látom a hasam, mint teherbeesés előtt. Nyilván a súlyom miatt nehezebben alakul.

A különbség annyi, hogy most terhes pocakként hordom, nem hájpocakként :D (na jó egy kicsit azért valóban kerekebb)


De nem bánom, hogy nem olyan nagy. Majd megnő. A fejlődése rendben van és ez a lényeg.


Amúgy első baba. A 14. hét óta érzem a mozgásait. Pedig mellsőfali a méhlepény. Most már egyre gyakrabban és egyre erősebben érzem.

2018. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17+6nál éreztem először, azóta nagyjából minden nap. Pocakom van egy kicsi, normál naci már kényelmetlen, de még nem egyértelmű terhes pocak.
2018. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerdán töltöttük a 20.hetet. Aki tudja, hogy terhes vagyok, az mondja, hogy valami már mintha látszana, aki nem ismer, annak szerintem nem feltűnő, olyan, mintha telezabáltam volna magam :D

Kb három hete érzem a mozgást.

Eddig három kg-ot híztam.

2018. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De durva, hogy mekkora különbségek vannak tényleg :O Nekem ez a telezabáltam magam kinézet olyan 13 hetesen volt, 14 hetesen már semelyik nadrágom nem jött fel, pedig kezdősúlyom alatt voltam picivel a hányás miatt. 15. héttől akkora a hasam, hogy rákérdez mindenki, aki eddig nem tudta.
2018. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alakul a pocakom, de még bőven elvagyok 2-3 hétig a normál ruháimban szerintem. Nyilván ami fennt gumis az már kényelmetlen de a magasított derekú nadrágaim tökéletesek most. Bővebb fazonú blúzban, pláne délelőtt még alig látszik. A baba mozgását még nem érzem, azaz tegnap mintha lett volna valami, de nem vagyok biztos benne, hogy az volt. Első baba, 18 hetet töltök holnap. :) 167/64
2018. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!