Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14. hét körüliek, hogyvagytok?

14. hét körüliek, hogyvagytok?

Figyelt kérdés
Teljesen úgyérzem,hogy megállt az idő, a pocim kezd alakulni, meg feljött 4 kg, de semmi más.. Egész nap "lesem" a jeleket,hogy mikor mozdulna a bébim, néha "buborékozik" a hasam,de most éppen 2 napja az sem.. :)

2018. aug. 10. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Èn csak 2kgt hiztam. Várom hogy megmozduljon hogy nyugodtabb legyek.
2018. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, énis hasonlóan érzek.

Gond nincs, tehát nem nagyon akarok csak azért ugrálni orvoshoz,hogy lássam az uh-n, de ez a bizonytalanság néha motoszkál, pont mint az első hetekben. :D


Gondolom ez nemis fog elmúlni a végéig..

2018. aug. 10. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 15hetes leszek holnap, nálam is volt ez a buborékozás, de nem tudtam eldönteni hogy a baba vagy a belek szórakoznak. De szerintem a baba volt mert kb 2-3 ilyen nap volt utána abba maradt azota nem éreztem.

A hasam nekem a napokban kezdett el alakulni picikét látszik már. Nem nagyon híztam még fél kgval mutatott reggel többet a mérleg.

Nekem még mindig van hányingerem, émelygés és sokszor semmi erő nincs bennem.

De alig várom az elkövetkezendő időszakot és a kisbabámat.🤩

2018. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!