Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

14. hét körüliek, hogyvagytok?

Teljesen úgyérzem,hogy megállt az idő, a pocim kezd alakulni, meg feljött 4 kg, de semmi más.. Egész nap "lesem" a jeleket,hogy mikor mozdulna a bébim, néha "buborékozik" a hasam,de most éppen 2 napja az sem.. :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, teherbeesés, tünet, hízás, mozgás, baba

2018. aug. 10. 14:03  Privát üzenet  

A válaszok
Èn csak 2kgt hiztam. Várom hogy megmozduljon hogy nyugodtabb legyek.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. aug. 10. 14:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

igen, énis hasonlóan érzek.

Gond nincs, tehát nem nagyon akarok csak azért ugrálni orvoshoz,hogy lássam az uh-n, de ez a bizonytalanság néha motoszkál, pont mint az első hetekben. :D

Gondolom ez nemis fog elmúlni a végéig..

# 2/3Időpont 2018. aug. 10. 15:28 Privát üzenet

Én 15hetes leszek holnap, nálam is volt ez a buborékozás, de nem tudtam eldönteni hogy a baba vagy a belek szórakoznak. De szerintem a baba volt mert kb 2-3 ilyen nap volt utána abba maradt azota nem éreztem.

A hasam nekem a napokban kezdett el alakulni picikét látszik már. Nem nagyon híztam még fél kgval mutatott reggel többet a mérleg.

Nekem még mindig van hányingerem, émelygés és sokszor semmi erő nincs bennem.

De alig várom az elkövetkezendő időszakot és a kisbabámat.🤩

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. aug. 10. 15:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
24. hét körüliek, mennyi a testhőmérsékletetek kb?
24 hetes kismamák, vagy a körüliek, ti is féltek a koraszüléstől?
29hetes mamik hogyvagytok? Nagy mar a hasatok? Tudjatok mar a babocatok nemet? Sajnos en meg nem tudnatok valami bevalt babonakat irni?
17+3Napos kismami vagyok, jövőhéten megyek 18hetes uh-ra, ti is izgultok a babátokért, hogyvagytok?
Vannak itt fiatal kismamák? 18-23 év körüliek?
Vannak itt fiatal kismamák? (20-23 év körüliek)

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!