Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelygomba, perpill elviselhe...

Hüvelygomba, perpill elviselhetetlen tünetekkel. Mi válhat be?

Figyelt kérdés

Szombat délután feliratni nem tudok semmit, ez talán evidens, csak hétfőn megyek, viszont most vagyok ott, hogy nem bírom elviselni :S

De gyógyszertár még van nyitva a környéken. Egyéb ötlete van valakinek, ami használ?

40hkm



2018. aug. 11. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Canesten.
2018. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van itthon, de sajnos immunis vagyok rá.
2018. aug. 11. 16:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szépen besétálsz ha Budapesti vagy az I.számú Nőgyógyászati Klinikára, és ambulánsan el fognak látni téged, kapsz receptet stb.


Vagy megyeszékhely ügyeléetes Kórházában szintén.


A Canesten kenőcs ebben az esetben már semmit nem ér.

2018. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
A gyógyszertárban tudnak ajánlani mást. A Canesten tényleg hatástalan.
2018. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

"Szombat délután feliratni nem tudok semmit, ez talán evidens"

Nem, nem az. Bemész a területileg illetékes nőgyógyászati osztályra és jelzed, hogy ilyen problémád van és hogy terhes vagy. Ott van ilyenkor ügyelet. Kötelesek ellátni. Max. nem örülnek neked.

2018. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A Canesten krém nálam se használt soha, de a kúp mindig helyretett. Vagy arra is immunis vagy már?
2018. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utoljára mikor próbáltam, nem használt. (3 hónapja kb.) Most enyhült, holnap be kell menjek ctg-re a kórházba, megkérdezem, nem tudnának-e valamit kiírni, max ügyeletes gyógyszertárban kiváltom.
2018. aug. 11. 17:45
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
A hüvelygomba kellemetlen, de terhesen sem indokol ügyeleti ellátást. Arról nem is beszélve, hogy az orvos is jórészt vény nélkülo szert tud felírni. Vagyél gynoxint, azt lehet használni terhesen.
2018. aug. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Utoljára mikor próbáltam, nem használt. (3 hónapja kb.)"

Akkor nem immunis vagy rá, hanem azért nem használt, mert valószínűleg nem gombás fertőzésed volt. Vannak ám más kórokozók is, amik hüvelyi fertőzést okoznak, a Canesten meg csak gombára van. Ilyenkor el kell menni orvoshoz, csináltatni hüvelykenet tenyésztést és a vizsgálat majd megmondja, hogy milyen kórokozóval van az embernek dolga és akkor lehet célzott kezelést kapni.

2018. aug. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Csak tudom, mi bajom volt, és konzultáltam orvossal is, mivel terhesség alatt gyakran megfordul ott az ember (Candidát meg kimutatták nálam, minden egyéb negatív.)

De már megszültem (orvos tudott a tünetről), majd ha később lesz még tünet, akkor lesz vele foglalkozva.

2018. aug. 14. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!