Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokat faj a hasam, de a...

Sokat faj a hasam, de a magneziumtol durva hasmenesem lesz minden alkalommal, mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Nyolcadik hetet kezdtem,tobbszori veteles utan vagyok,altalaban minden oke,de idonkent kozepesen eros fajdalmaim vannak rozsaszines-nyakos folyassal. Ilyenkor segit a magnezium,de egy-ket oran belul gorcsos hasmenest okoz,akkor meg felo,hogy az okoz vetelest,gozom sincs,mitevo legyek.

2018. aug. 12. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Én gyógyvizet innék a helyedben,gyógyszertárban kaphatót hasfájásra.
2018. aug. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Más típusú magnéziumra lenne szükséged. Bizonyos fajták valakinek hasmenést okoz. Nekem pl pezsgőtabletta formában okoz gondot.


Próbálj ki más fajtát!

2018. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Konzultálj a dokiddal! Nekem erre hormonpotlot, utrogestant írt fel, néha még be be nyillal, de a barnazas, pecseteles elmúlt, emellett 1000mg magneziumot szedek. Figyelj oda hogy rendesen egyél igyál. Mivel a szentabi nem igazán játszik, így probalj meg almalevet, almát, banánt enni sokat, hatha az elmulasztja a hasmenesed, sos vízben főtt krumpli is bevallt nekem.

Boldog babavarast!

7hkm

2018. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Barátnőmnek ugyanez volt, másik fajta magnéziumra váltott és elmúlt a problémája. Ha jól tudom magnesii citricit kapott és attól nem voltak ilyen panaszai.
2018. aug. 13. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
55%

Nem lehet, hogy magnosolv-ot szedsz?

Népszerű tévhit, hogy egy adott készítmény okoz hasmenést, de nem. A magnézium önmaga okoz hasmenést. Ha olyan magnéziumkészítményt szedsz, amiben kevés a magnézium, az nem okoz hasmenést. Ezért nem okoz a 'magnesii citrici' sem, mert csak kb. 55 mg magnéziumot tartalmaz egy tabletta. Ellenben a Magnosolv kb.350 mg-ot tartalmaz...

A megoldás, hogy nagyon lassan kortyold el a Magnosolv-ot, próbálj meg ezalatt enni is, mert ha elkeveredik a kajával, akkor jobban eloszlik a bélben és lassabban mozog. Vagy szedj olyan magnéziumot, ami tablettában van. Pl. HERBioticum szerves magnézium+B6 vagy BioCo magne-citrát+B6 (150 mg tiszta magnézium)- ezeket azért javaslom, mert bennük is magnézium-citrát van, tehát egy viszonylag jól felszívódó vegyület, de olcsóbbak, mint a magnesii citrici receptre. Vagy Innopharm magnézium-laktát+B6 (50 mg tiszta magnézium), ez pedig a magneB6-tal egyezik meg, azaz az egyik legjobban felszívódó vegyületet tartalmazza, de feleannyiba kerül.

2018. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!