Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős alhasi fájdalmak és...

Erős alhasi fájdalmak és rózsaszín vérzés lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
3 napja egyre erősebb alhasi fájdalmaim vannak, ilyen “meg fog jönni” érzés, csak erősebb, és tegnap + ma reggel rózsaszínes vérzésem volt, de csak reggel. Ez lehet terhesség jele? Holnap megyek orvoshoz, csak kíváncsi vagyok, nem tervezek most babát amúgy.

2018. aug. 12. 20:53
 1/5 anonim válasza:

Ha vannak olyan napok, amikor halvány, pirosas rózsaszín a menstruációs vér színe, akkor az azt jelenti, hogy egy kicsit „lájtosabb” mennyiségű vér ürül belőled. Csak abban az esetben kell orvoshoz fordulnod, ha két ciklus között tapasztalod ezt a típusú vérzést. Hormoningadozás vagy rejtett sérülés okozhatja, és utalhat korai szakaszban lévő terhességre.



Forrás: femcafe.hu

2018. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy lehetsz-e terhes, az nagyban függ attól, hogy mennyi nemi életet éltél és hogy védekeztetek-e, ha igen, hogyan.

Mikor van itt a vérzésed ideje?

2018. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A vérzésemnek csak 1 hét múlva lenne itt az ideje. Élek aktív nemi életet és sajnos gumi nélkül is szexeltem, megszakítással.
2018. aug. 12. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor ez akár beágyazódási vérzés is lehet, de igazán akkor derül ki, amikir msjd megjön rendesen, vagy pozitívat tesztelsz.

Nekem egyszer volt ilyen, amit leírtál, akkor már vártunk a babára, de aztán nem lett sikeres az a ciklus.

Amikor terhes lettem, nem volt semmilyen vérzés.

2018. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem nem baba, még fiatal vagyok hozzá :D
2018. aug. 12. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!