Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két napja alig érzem mozogni...

Két napja alig érzem mozogni a babát. Bajt jelent?

Figyelt kérdés

21 hetes terhes vagyok, nagyjából 3 hete érzem mozogni a babát minden nap többször, főként evés után aktív.

Viszont már tegnap is eléggé aggódtam, hogy baj van, mert keveset mozgott a szokásoshoz képest. Próbáltam azt, hogy édeset eszem, vagy gondoltam az a baj, keveset iszom, így ezt pótoltam, de nem mozdult. Félek, hogy esetleg rátekeredett a köldökzsinór, vagy nem tudom hogy bármi gond van. Beszéltem hozzá, simogattam a hasamat, de semmit. Párom szerint minden rendben, ne izguljak. Mit tegyek?


2018. aug. 13. 06:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvos?
2018. aug. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 babyboom567 ***** válasza:

Keveset mozog? vagy egyáltalán nem mozog? nem mindegy

Szerintem menjél orvoshoz.

2018. aug. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Inkabb nezesd meg foloslegesen mint egyszersemikor kene.

Ok se mindig ugyanolyan aktivak egyebkent csak a tul nagy elteres nem feltetlen jo.

2018. aug. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mozog, csak nem annyit. Bár most reggeli után beindult, kb 15 magzatmozgást számoltam.
2018. aug. 13. 07:34
 5/9 anonim ***** válasza:
21 hetesen még ez simán belefér szerintem. Még nem olyan erős, hogy nagyokat rúgjon.
2018. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem volt mostanában hiperaktív napja? Rám is rám hozta a frászt nem egyszer, voltak 24 órák amikor alig néhányszor moccant meg. Megfigyeltem, hogy olyankor ilyen, ha előtte való napokon meg kimagaslóan aktív volt.
2018. aug. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Múlt héten nálunk is volt 3 nap, amikor nagyon csemdben volt. Meg is ijedtem, de szerencsére utána felélénkült.

Amit az előttem lévő írt: ha előtte nagyon pörgött, akkor lehet, hogy csak azt piheni ki. Nálunk is ciklusos a mozgása: sokat mocorog, aztán elcsendesedik, olyankor fáj a hasam, húzódik és látványosan nől, aztán újra jön a mocorgás.

Ha nem tudsz megnyugodni, akkor irány a doki.

23 hkm

2018. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta mocorgott még. Vannak aktív napjai, így lehet az, amit írtok, hogy most pihen. Illetve még amire gondoltam még, hogy elég szar passzban voltam, szerintem azt is megérzi a drága.
2018. aug. 13. 11:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy megérzi!

A babám akkor van csendben, ha én idegeskedek/izgulok. Így minden orvosi vizsgálat előtt ha tehetné a gerincem mögé bújna. :D

2018. aug. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!