Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt olvastam 6hetesen már...

Azt olvastam 6hetesen már látszik az embrió az ultrahangon, hogy kell számolni a 6hetet utolso mensitol vagy fogantatás napjától?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam dokinal , umc alapján 6hetes vagyok a doki a petazsakot látta babát nem , kicsit aggódom !

Szerintetek ?


2018. aug. 14. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Elvileg utolsó mensitől számolják, de egyébként az elején a méret alapján számolják a hetet.
2018. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Lehet késön volt peteérésed
2018. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Doki nem mondott semmit , szept3an kell ujra mennem
2018. aug. 14. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Ne aggódj, még nagyon pici terhesség. Köv. alkalommal minden kiderül, de nem lesz baj.
2018. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor pozitívat teszteltem, utána egyből elmentem a dokimhoz, 5 hetes terhességet állapított meg, de akkor még ö is csak a petezsákot mondott. 2 hét múlva kellett vissza mennem, akkor már látta az embriót.


3 hónapos kislány anyukája

2018. aug. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!