Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehèrje vizeletben vèdőnő...

Fehèrje vizeletben vèdőnő tesztcsikja szerint? (Annyit mondott lehet kell majd rá valami?! )

Figyelt kérdés

Utrogestan kapszulát használok továbbra is. vizeletvizsgálatra küldött. Fèlek...

14 hetes


2018. aug. 15. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kapni fogsz olyan antibiotikumot, ami nem árt a babának


Nekem 39. Héten kellett szednem, aggódtam, hogy a baba ne tüdőgyulladással indítson...

Végül végigment a kúra és nem kellett neki is adni, beteg sem lett.

2018. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Csak jövőhèt keddre lesz eredmènyem addig remèlem nem esik bajunk...

A vèrnyomásom jó, ödèma nincs.

2018. aug. 15. 10:30
 3/11 anonim ***** válasza:
antibiotikum kell rá, valamid gyulladásban van.
2018. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedden kiderül... Addigra lesz eredmènyem...
2018. aug. 15. 10:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod jó volt? Nem vizesedsz?
2018. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Irtam már kedves 5. Válaszoló: nem vizesedek sehol sem. Vèrnyomásom 130/78 volt.
2018. aug. 15. 13:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi bajotok....


Írod hogy vérnyomás jó, nem vizesedsz, szóval toxémia miatt nem aggódnék túlságosan 14 hetesen.


Sokkal valószínűbb egy enyhe húgyúti fertőzés, arra kell majd esetleg antibiotikum. Mondjuk nem értem mit vizsgálnak egy hétig, tenyésztenek is vmit? Mert egy vizeletvizsgálat aznapra megvan.


Ugyanis nekem volt olyan a terhesség alatt, hogy a tesztcsík pozitív lett a védőnőnél, viszont a másnapi laborvizsgálat meg negatív. Szóval várd meg az eredményt, ne parázz.

2018. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem 1 hèt csak le kell pecsèteltetnem a beutalót majd utána labor. Nincs egèsz nap se dr se labor. Jön a hètvège, hètfő meg munkaszüneti nap.
2018. aug. 15. 14:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Elkerülte a figyelmemet. Akkor biztosan ahogyan a többiek is írták egy is fertőzés lesz. Viszont azt én sem értem miért ennyi idő, amíg megérkezik az eredmény. Kórházban dolgozom, másnapra van eredmény, sűrgösségivel pedig aznapra is akár.
2018. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Vidèken lakom. Itt csak hètköznapokon van akkor is csak fèl 10ig.
2018. aug. 15. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!