Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! A nagyobb gyerekeite...

Kismamák! A nagyobb gyerekeiteket, belevontátok terhességeitekbe, babaszoba rendezés, játékok válogatásába, kisteso várásába?

Figyelt kérdés
2018. aug. 16. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 16/L vagyok, de van egy kisebb húgom, így tudok válaszolni. Ezek kb. tíz éve voltak.

Mikor kiderült hogy anya megint terhes, jártam vele ultrahang vizsgálatra (nem tudott kinél hagyni), és emlékszem hogy mennyire élveztem a "mozit".

Mivel a húgommal egy szobánk van, így felújítottuk a szobát, én is kaptam egy kis ecsetet amivel segíthettem. :)

Aztán jártam apával pelenkát, tápszert, bébiételt venni.

Kb. ennyi maradt meg, mert kicsi voltam még. :)

2018. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nem vagyok kismama, de mint nagyobb gyerek engem bevontak. A névválasztásban enyém volt a fő szerep, de lehet csak azért, mert elhíreszteltem az oviban az óvónéniknek, hogy kishúgom lesz és Réka lesz a neve. Pedig a szüleim nem is gondolkoztak a Rékán. :D
2018. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
7 év van köztük, picilány 1, nagyfiú 8 éves. Sokat segített, vásárolgatni, kiválasztani a babacuccokat, sőt a 4 listás név közül ő választott. Élvezte :) Minden este meghallgatta szívhangfigyelővel a hugija szívverését :)
2018. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Én nagyobb fiam is kiválasztotta az öccse nevét :) 6 éves volt és olyan nevet mondott ami sose volt listás és eszünkbe se jutott de az öccsére nagyon illik. Ráadásul már 12 hetesen megmondta , hogy tuti fiú, pedig akkor még senki sem tudta.
2018. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Három éves a nagy. Nem vontuk bele,mert ugyan várja a kistesót, de semmi bébi játékot nem hajlandó neki odaadni. Egy csörgőért hatalmas hisztit vágott le.Szóval a nagyinál volt, míg mi ezeket a dolgokat elintéztük.
2018. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3 éves a nagylányom. Annyira vonjuk be, amennyire a saját szintjén lehet. Tudja, hogy ott a baba a pocakomban, azt mondja, odaadja neki a babajátékait, segít majd pelenkázni meg fürdetni. Nagyon cuki, múltkor előszedett egy csomó elpakolt babajátékot, és válogatta, hogy mit ad majd oda az öccsének :) oda szokott bújni a hasamhoz, és simogatja, nagyon jól veszi a dolgot, reméljük, hogy akkor is így lesz, ha megszületik a pici.
2018. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
1.5 éves volt a fiam amikor született a kistesó, korából adódóan egyáltalán nem izgatta, hogy lesz egy testvére így ő teljesen kimaradt a készülődésből, nem hatotta meg semmi. Ha nagyobb lett volna biztos bevonom, pl vásárlásnál ki kértem volna a véleményét kisruhákról, vagy a szoba átpakolásánál, válogatásnál stb.
2018. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok válaszolok?
nov. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!