Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tolna megyében melyik orvost...

Tolna megyében melyik orvost ajánlanátok a kötelező ultrahang vizsgálatok elvégzésére?

Figyelt kérdés

Sokat keresgéltem de nem nagyon ismerem az orvosokat, bár Szekszárdon belefutottam 1-2 olyan orvosba, akit biztos nem szeretnék. Bonyhádon a Sásdi Mariann doktornő pedig nem végez 12.heti ultrahang vizsgálatot (tarkóredő mérés), ezért elküldött Szekszárdra, de bő egy hét múlvára adtak időpontot, azt is nagynehezen, mert még a telefon is vagy foglalt volt vagy nem vették fel sokáig.

Szeretnék egy olyan orvoshoz járni akiből nem úgy kell kihúzzam, hogy mit lát vagy mi mit jelent, hanem magától elmondja és a felmerülő kérdéseinket szívesen megválaszolja. Szekszárdon Dr Péter Oszkár volt aki szimpatikus volt számomra, rajta láttam hogy lelkiismeretesen végzi a munkáját, de azon kívül, hogy Szekszárdon néha a nőgyógyászaton dolgozik azon kívül nem tudok róla mást.



2018. aug. 16. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szekszárdon a Kőszegi dokit tudom ajánlani. Ő nagyon kedves, mindenre figyel, csak régi a berendezése és nem hiszem, hogy megcsinálja a a genetikei vizsgálatot + nem vállal szülést.

Sokan dícsérik még a Várnagy dokit (ő Pécsen van, de rendel Pakson is) vagy Ruzicska dokit (ő nagyon alapos a genetikai vizsgálatkor én pl sztk-ba mentem hozzá, de még így is 1 órán keresztül vizsgált, mindent elmagyarázott/ megmutatott és képet is adott)

2018. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szekszárdon dr. Varga Józsefet tudom ajánlani! Szerintem a legjobb!!! :)
2018. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!