Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Aki terhesség első heteiben állandóan aludt volna, fárdékony aluszékony és gyenge volt, annak hányadik hétre enyhült vagy lett jobb a helyzet?

Egyszerűen katasztrófa hogy állandóan aludnék, mindent görgetek magam előtt hetek óta, mert nem bírom megcsinálni. Mondjátok, hogy nem így lesz 9hónapig

2018. aug. 17. 07:56  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Lemaradt hogy 10 hetes leszek hétvégén

# 1/15Időpont 2018. aug. 17. 07:56 Privát üzenet
Kicsit jobb akkor lett a közérzetem, mikor a vége felé táppénzen voltam. Igaz az ijedtség része nem volt jó, de nem voltam ágyhoz kötve, így elég "szabad" voltam. Igazából a munka is nagyon nehezemre esett a fáradékonyság miatt (nem üldögélős), úgyhogy ebből a szempontból örültem, hogy nem kell menni, és kevesebb lett a terhelés. Viszont ennek ellenére a gyengeség egyre nőtt. Alap helyzetben rettenetes pörgős vagyok, a munkát is azonnal megcsinálom, de az utolsó trimeszterben már 2 hétig néztem a függönyt az ablakon, hogy még szülés előtt lecserélem, kimosom. :) Pedig az egész végül fél óra volt, mikor rá tudtam szánni magam.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/15Időpont 2018. aug. 17. 08:08 Privát üzenet
Nekem az első trimeszteri rosszullétekkel együtt ez is elmúlt nagyjából a 14. hét után.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/15Időpont 2018. aug. 17. 08:23 Privát üzenet
12-14 hetesen lett jobb, de időszakosan visszatért hetekre.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/15Időpont 2018. aug. 17. 08:35 Privát üzenet
Az álomkór 12 hetesen elmúlt, szerintem ez főleg az első trimeszterben jellemző.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/15Időpont 2018. aug. 17. 08:40 Privát üzenet
Nekem nem múlt el, kitartott a 40. hétig + szülés után is hóbapokig.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/15Időpont 2018. aug. 17. 08:41 Privát üzenet

Nem tudom, de már nagyon várom az enyhülést.

8 hetes vagyok.

Előző terhességemnél meg már nem emlékszem, meddig tartott.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/15Időpont 2018. aug. 17. 08:53 Privát üzenet
Első terhességemnél a 12.hét után enyhült az álomkór,a hányás és a rengeteg gyomorsav viszont végig kísért a szülőszobáig.Most várom a másodikat,jelenleg a 25. hétben vagyok.Szintén a 12.-13.hétig tartott az álomkór,most viszont kb.egy hete kezdődött ebből egy második felvonás.De legalábn a hányás és a gyomorsav gondok csak ritkán jelentkeznek.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/15Időpont 2018. aug. 17. 09:30 Privát üzenet
Most vagyok 13 hetes, kb 2 hete nincs álomkór. Előtte brutál volt, állva eltudtam volna aludni.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/15Időpont 2018. aug. 17. 09:31 Privát üzenet
Kb 11.héten

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/15Időpont 2018. aug. 17. 10:15 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
En azt szeretnem kerdezni mitol vagyok 3 hete allandoan faradt, es aluszekony, bar szedem avitaminokat, es ma vettem eszere a $vernyomasom 144/90.100 a masik percben mar csak...
Egy éves fiam nagyon aluszékony az utóbbi napokban. Régóta csak 2x aludt napközben, most 3x, és állandóan álmos. Miért?
A páromnak lassan 2 hete hányingere van aluszékony és állandóan csokit enne pedig ez ezelőtt nem volt rá jellemző lehetséges az hogy terhes?
A barátnőmnek hányingere van émelyeg és nagyon aluszékony és állandóan édességet enne és előtte ez nem volt rá jellemző hogy ennyi édességet enne lehetséges az hogy terhes?
Volt egy vetélésem és kivették a b. o petevezetőmet 1 éve nekkora az esélye hogy teherbe tudok esni. Kb.2 napja mellem feszül, mensi szerü hasi fájdalmam van pedig 24-én kell...
Június 14-én volt az utolsó mensesem első napja. Kb. félidőben próbálkoztunk, elkezdtem szedni a Femibiont is. Annyi tünetem van, hogy rettentően aluszékony vagyok, állandóan...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!