Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38-39 hetes terhesen mi...

38-39 hetes terhesen mi szedhető megfázásra?

Figyelt kérdés

Borzalmasan fáj a torkom és a fejem, folyik az orrom, és le vagyok lassulva, rossz a közérzetem ami csak ront azon hogy fáj az oldalam és az egész alsó felem a baba súlya miatt. Nem szeretném átszenvedni a hosszú hétvégét, főleg mivel ez az utolsó hétvége amit hármasban tölthetnénk a 20 hónapos lányommal.

A háziorvosom azt mondta felesleges bemennem, mert ennyi idősen már nem írhat fel semmit, csak azt szedjem ami vény nélkül kapható és nem ellenjavallt terhesen, de minden gyógyszerre az van írva hogy terhesen nem szedhető vagy csak orvos felügyelete mellett.

Van esetleg valami tippetek mit szedhetnék be ami segít?


2018. aug. 17. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nyers fokhagyma, egy kis krumplipürével szoktam enni, mindig kidugul tőle az orrom.
2018. aug. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Oscillococcinum
2018. aug. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon fogsz ilyet találni. Még orrsprayből is csak a tengervizest használhatod. Méz, fokhagyma, meleg tea.
2018. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Sinupret tabletta. En is ezt szedtem, ezt szabad, nekem segitett!
2018. aug. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Nekem mondjuk a terhesseg elejen vilt, de a dokim azt mondta nyugodtan hasznaljak nasivint vagy otrivint, egy egy neocitrant is szabad, emellett mézet, c vitamint szedtem, a torokfájásra meg sos vizzel gargalizaltam. Most 32 hetes vagyok, es ha megfaznek, ugyan ezeket hasznalnam.
2018. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Herbal Swiss gyogynovenyes italpor. Terhesség és szoptatás alatt is szedheto.
2018. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: meg annyit h A neo citran és társai illetve a fajdalomcsillapitokkal óvatosan csak! Nem szabad őket a terhesség utolsó heteiben szedni m veralvadasgatlo hatóanyag van bennük és ha megindul a szülés vérzés léphet fel!
2018. aug. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nem hasznosa válaszom (2-es)? Az volt a kérdés, hogy mi szedhető megfázásra várandósan.
2018. aug. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Emelt adag D és C vitamin, méz, fokhagyma.

Gyógyszert amúgy sem szedünk megfázásra, azt vírus okozza.

2018. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!