Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor kezdtek enyhülni...

Kinek mikor kezdtek enyhülni a tünetek?

Figyelt kérdés

Hányinger, hànyás.

Kicsit biztassatok, már nagyon nehezen bírom, 8 hét 4 napos vagyok, és van egy nem egészen 2,5 évesem.


2018. aug. 18. 20:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

12 hetesen.

Aztán 15 hetesen visszajött és még tart :'D 17 hetes vagyok. Sajnos nem lehet tudni hogy mikor enyhülnek, van hogy végigkíséri a terhességed, van hogy 12 hetesen teljesen vége, van hogy időnként visszajön...

2018. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Elsőnél a 14. hétig voltam rosszul, most a másodiknál is kb. eddig, de ezúttal volt egy komolyabb javulás a 10. héttől, onnantól elviselhető volt már.
2018. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Én 21 hetes vagyok és még mindig ugyanúgy vannak tüneteim mint az első hetekben
2018. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én is ennyi idős vagyok mint te,és bazi nehéz az örökös hányinger és álmosság.

Jó lenne már ha lenne egy kis szünet,hiszen semmit nem tudok úgy enni hogy ne fordulna fel tőle a gyomrom.

Kitartás😁

2018. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Minden többedik terhességemnél egyre tovább voltam rosszul.

A negyedikkel félidőig.

Kitartás!

2018. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Pfú.

Hát én az elsőnél 16 hétig hánytam.

Most 10-ig tervezem, mert màr nem bîrják az idegeim... semmit nem tudok csinálni, nincs erőm, úgy érzem, haldoklom.

2018. aug. 18. 21:29
 7/18 anonim ***** válasza:
átérzem! 7hetes vagyok és szintén van egy majdnem 2 és fél évesem... rettenetes az állandó émelygés/hányinger..ma hajnalban meg kihánytam a nagy semmit :( szerencsére párom segít sokat és amíg szenvedek, addig lefoglalja a kisfiunkat
2018. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Fú, szerintem nekem nem is kellene válaszolnom, 36. héten múlt el a hányinger és hányás, a császár után fél nappal.
2018. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

😳😳 az kemény.

Hát én addig nem bírom...

Addig minden nap hánytál vagy volt szünet azért?

Mert én is vègig hánytam, a terhességeim vègéig, de a végén már csak heti 2-3x

2018. aug. 18. 22:35
 10/18 anonim ***** válasza:
Minden nap hánytam, napi többször végig, teljesen lefogytam, csak miután infúzión kaptam gyógyszert naponta, akkor lett jobb, ez a 29. héttől volt, de ez a rengeteg hányás nagyon-nagyon ritka, a nödokim is csodálkozott rajta, a legtöbb esetben 12. héten elmúlik a hányinger, hányás.
2018. aug. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!