Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruációs vérzésnek hitt...

Menstruációs vérzésnek hitt vérzés? Megszakításos módszerrel "védekezünk", nem baj, ha előbb jön a baba mint elterveztük. Terhesség lehet?

Figyelt kérdés
6 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló tablettát, rendszerint 29 napos ciklusaim vannak. A legutóbbi menzeszem is a 29. nap után kezdődött,a megszokottnál gyengébb vérzéssel (tamponból ítélve a fele mennyiség) és egy nap nem volt vérzésem, már azt hittem elmúlt a harmadik vérzéses napomon (az öt nap helyett), viszont a kihagyott nap után újra véreztem még két napig gyengén, mint amikor elmúlik és csak tisztasági betét kell. Elmúlt a dolog, gondoltam ennyi volt ez a ciklus, nem estem teherbe. Ma, a ciklusom 10. napján hányingerem van, rossz közérzetem és véres volt a wc papír pisilés után. Olyan, mint amikor megjön. Az alhasam fájdogál. Legutóbb a ciklusom 5. napján voltunk együtt.Nincsen terhességi tesztem itthon, így nem tudom megnézni, hétvége van és leghamarább kedden jutok el nőgyógyászhoz. Mit gondoltok, terhesség lehet? Örülnék neki, de aggódom, hogy valami baj lehet. Köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 18. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, akàr terhesség is lehet, de a vérzés miatt orvoshoz kell menni!
2018. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ügyeletre - olyan kórhàzba, ahol van szülészet, nőgyógyàszat - be lehet menni hétvégén, ünnepnap is, ha gond van. Kedden mindenképp menj a biztonsàg kedvéért.
2018. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Reggel első dolgom lesz tesztet venni és a nőgyógyászt intézni.
2018. aug. 21. 06:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta elmúlt minden panaszom egyébként. Vérzés sincs, hányinger sincs.
2018. aug. 21. 06:58
 5/5 anonim ***** válasza:
És mi lett végül?
2018. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!