Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen vértés szex után?

5 hetesen vértés szex után?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam uh-n 5hetes vagyok,még csak petezsákot látott a doki.ma szexeltünk óvatosan és utána törlésnél pár csepp barnás véres váladékot láttam...de tényleg csak kevés.nem görcsölök.baj lehet ? Most nagyon meg vagyok ijedve :(
2018. aug. 19. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Igen lehet , kora terhességben kerülni kellene az együtlétet.
2018. aug. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én nem vérzek szerencsére,nekem most van az első trimeszter vége


de megkérdeztem,normális lenne-e,ha véreznék


azt mondta az orvos,hogy ha kicsi vérzés,az normális még,de ha ez fennáll,az együttlétet valóban kerülni kell

2018. aug. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyszeri alkalom volt,két csepp halvány rózsaszin rögtön utána azóta sem pedig már voltam kb 5x wc-n az idegességtöl remélem nem lessz baj,de szerintwm most hanyagoljuk kicsit.köszi a válaszokat.
2018. aug. 19. 07:28
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Nálam ugyanez volt, semmi baj nem történt, de az együttlétet (konkrétan a behatolást) hanyagolni kellett két hétig. Ha nincs több pecsételés, nem görcsölsz, akkor nincs baj. :)
2018. aug. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Koraterhesen az orgazmus, de a nagy szexuális izgalom is vérbőséget okoz ami nagyon nem jó. Szóval igen, pár hetes terhesen nem a szex az első.
2018. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!