Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tünet nélkül lehet...

Terhességi tünet nélkül lehet egészséges terhesség?

Figyelt kérdés
Múlt héten volt 5hetes az uh szerint. Naptár szerint 8hetes lenne. Jövőhéten kell visszamenni, hogy kiderüljön élő terhesség-e. Csak mellfeszülés van, ha az tünetnek számít és néha görcsölök, de amúgy rendben vagyok. 3.baba lenne. Az első kettőnél hánytam, de más gond nem volt.. azoknak pedig már tizenpár éve. Most nagyon izgulok ezért a piciért.
2018. aug. 19. 08:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmi osszefugges. Elsonel se volt semmi nekem es most sincs.

En orultem hogy nem hanyok es szenvedek. Az elejen volt hogy el is felejtettem robbszor hogy terhes vagyok annyira nem volt semmi es nem ereztem sehogy se maskepp magam

2018. aug. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen terhességi tünetem nem volt.Se émelygés,se hányás, se szagérzékenység semmi..Teljesen egészséges babám született, a terhességi tünetek csak a 6.dik hét környékén jelennek meg, de vannak mázlisak mint pld én is.
2018. aug. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én sem paráznék, ha nem 06.13-àn lett volna meg utoljára. Mert így akkor eshettem teherbe, amikor elméletileg nem lehetne. 8hónapja próbálkoztunk.
2018. aug. 19. 09:02
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ilyen terhességből van egy 5 hetes kislányom.
2018. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem az ég világon semmi terhes tünetem nem volt. Csak amikor már nőt a pocak. Néha én is izgultam.

A másik, hogy nálam is úgy volt ,hogy naptár szerint 8 hetes voltam de valójában úgy emlékszem 5 vagy 6. Mert a 25.ciklus napon volt a peteères. (Ovu teszteltem) így én személy szerint nem is aggódtam.

Lehet később fogant. Drukkolok neked

2018. aug. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%

Lehet véletlen is, de gyanús, h az első kettőnél hánytál, most pedig nem. :( nekem volt missed ab, annál nem is volt tünet, két egészséges terhességnél pedig hanytam. Természetesen van olyan mázlista , mint fentebb írta valaki, h egyiknél se volt semmi tünet, az viszont ritka, hogy egyiknél semmi tünet a másiknál meg hány mint a lakodalmas kutya. Ez alkati dolog szerintem, vannak rosszul levősök és vannak akiknek semmi tünete..

A másik meg, h három hét elég sok idő, ha ennyi a különbség a naptár és az uh között az nem túl jó jel :( mit láttak az uh-n? Petezsakot vagy szikholyagot is? 8 hetesen már bőven ver a kicsi szíve...

Kívánom a legjobbakat és hogy ne nekem legyen igazam!!

2018. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
A kalkulátor szerint ez már 10 hetes terhesség ...
2018. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Nekem semmi tipikus terhestünetem nem volt a legvégéig.


Se szúrka az elején , se jósló a végén

2018. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
2 egészséges, gyönyörű gyerekem van, terhességi tünetem sosem volt. 😊 Ez semmit nem jelent, nyugi.
2018. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Nekem 06.12-én volt meg utoljára, de én ma vagyok 9+5, tehát a 10. hétben járok. Ez alapján egyidős a terhességünk. Nekem az ötödik hét végén hallottak szívhangot. Kb. a hatodik-hetedik hét óta vannak tüneteim, fáradékonyság, hányás kb. három naponta, ha az nincs, akkor egész napos émelygés, étvágytalanság.

De olyan is van, pl. anyukám, nagymamám, akiknek semmi tünetük nem volt és mindketten szültek két-két egészséges gyereket, nagyon változó.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen.

2018. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!