Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jósló lenne? Tegnap hajnalban...

Jósló lenne? Tegnap hajnalban össze-vissza időközönként 10-7-5-6-8 ilyesmi időközökkel kb 1 órán keresztül menstruációs görcshöz hasonló fájásaim voltak pocak keményedéssel. A fájdalom inkább jobb oldali, kesőbb teljes alhasi volt.

Figyelt kérdés
Ez jósló? Jelent valamit, hogy nemsokára jön a baba vagy van aki kihúzta sokáig még esetleg ilyen után? 36 hetes vagyok pont ma

2018. aug. 19. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Elmult, ugyhogy joslo volt.

Nekem az elso gyerekkel volt ilyesmi, meg idore is jottek az osszehuzodasok egy este, mar majdnem korhazba mentunk. De vegul elmult es elaludtam, masnap nem volt semmi.

39 hetesen szultem vegul.

Ne aggodj, a joslo ilyenkor mar teljesen normalis es egyaltalan nem artalmas, es ettol meg valoszinuleg nem fog ilyen hamar megszuletni a baba.

2018. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Ne hragudj, az kimaradt, hogy 35 hetesen volt eloszor ilyesmi. Utana mar tobbszor elofordult, de akkor mar tudtam, hogy ez meg nem az igazi vajudas.

(Annyi elonye volt, hogy addig halogattuk a bababutorok osszeszereleset, de akkor a ferjem ugy beparazott, hogy megszulok hamarabb, hogy masnap osszeszerelt mindent. 😆)

2018. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszt :)

(Ne haragudj véletlenül rányomtam az egyik kézre 😩)

2018. aug. 19. 09:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is volt 34 hetes kortól de 36 hetestől napi szinten. Nem okoz gondot. :) amúgy 39 hetesen szültem. 2. babánál durvább jóslóim voltak, erősebbek, korábban is kezdődtek, vele a 40 hetet is kihúztuk.

Amúgy meg az se gond, ha 37 hetesen megszülsz, csak a jósló nem utal erre, attól neked lehet pár nap, de hetek is.

2018. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért megnyugtató, hogy nem bújik ki akkor talán ilyen hamar😄

Bár amúgy azóta olyan más az egész közérzetem, mintha érzékenyebb lenne a hasam is, vagy inkább törékenyebb, nem is tudom hogy fogamazzak. Meg érzem esküszöm hogy tolja a fejét lefele😂

Mondjuk alacsony vagyok, kiáll előre eléggé a hasam mivel másfele nem nagyon tud nőni, elég nagy is, így biztos kevés már a helye a drágának

2018. aug. 19. 10:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez így teljesen rendben van.

Hogy megnyugodj, mérheted az összehúzódás hosszát is.

A jósló max. 20-30 mp-ig tart, a szülési fájás meg 40-60mp hosszú.

Valószínűleg percre pontosan rendeződik is majd, ha tényleg beindul, de legalábbis ritkulni nem szokott, max. egy kimarad.


Ha beülsz egy kád meleg (nem forró) vízbe, akkor a jósló pár órán belül legkésőbb leáll. Ha beindul a szülés, akkor sűrűsödik, és valószínűleg erősebb is lesz.

2018. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt a kád melegvizet több helyen olvastam, sajnos csak zuhanyzók van, viccesen néznék ki benne😅
2018. aug. 20. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:
A meleg zuhany ugyanolyan hatásos lesz, csak hát nem olyan kényelmes ácsorogni. ☺
2018. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!