Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. Tegnap...

7 hetes terhes vagyok. Tegnap megfáztam, és igen folyik az orrom. Sinupret csppet szedek. Érheti-e valami baj a magzatot, most hogy náthás vagyok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 07:14
 1/6 anonim válasza:
Én terhesen nem mertem szedni semmit.Inkább kamillás inhalálás,mézestea,hagymatea,negro cukor stb.És sok sok C-vitamin.
2010. jún. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem vennék be semmit,ez a legfontosabb időszak a magzat fejlődésében. Inkább keress természetes gyógymódokat.

Egyébként ha náthás vagy semmi baja nem lesz a babának!

2010. jún. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De a Sinupret cspp homeopátiás gyógyszer, és olvastam az utmutatóban, hogy sok éves tapasztalat alapján a készitmény alkalmazása terhesség alatt veszélytelen.
2010. jún. 21. 09:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne izgulj, Én uígy voltam anno, és Én is Sinupretet szedtem, csak a tablettáját, meg egy homeós orrsprayt(neve:Euphorbium comp.-Heel), nekem nagyon jó volt, mondjuk jó drága mindkettő...


Ja, meg Nekem a hőm is felment, 38 alatt hűtőzuhiztam, nehogy felmenjen.(de nem egyből hideggel, hanem testmeleggel kezd, és szép lassan hűtsed, max 10 percig)


38 fölött Panadol simát lehet bevenni, de ha lehet inkább ne, mert tényleg nagyon az elején vagy még!

VISZONT A LÁZ AZ GÁZ, mindenképp le kell vinni, ha felmenne!!


Jobbulást, nem lesz gond, pihenjél!


32 hetes km.

2010. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ezeket a cuccokat a nődoki mondta nekem, és úgy szedtem, szal nyugodtan szedjed a sinupretet is, meg az orrsprayt is.A Panadolt is Ő mondta, de csakis világvége esetére. :-)

Amúgy egy náthától nem lesz baja a kis embriódnak :-), ha meg akar maradni meg is fog!!!!


szia

2010. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 21. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!