Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erôs mellfájdalom?

Erôs mellfájdalom?

Figyelt kérdés

Második terhességem, az elsônél nem volt ilyen gond. Rettentôen érzékenyek a mellbimbóim, szinte már fájnak, ha vmi hozzájyk ér. Lehet ezt csillapítani valahogy, vagy kivárok és majd elmúlik?


16hkm


2018. aug. 21. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Ha teheted, ne legyen rajtad melltartó, otthon akár semmi ne legyen felül rajtad.Ennél többet sajnos szerintem nem tehetsz.
2018. aug. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem elso terhessegem. Bar nem a bimbo faj,hanem az egesz mellem ugy ahogy van, 2hete ugy erzem leszakadnak..
2018. aug. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy terhességem volt, az pont ilyen volt. Igazából vártam, hogy enyhüljön. Illetve ha lehetett, akkor nem hordtam melltartót, csak úgy szabadon voltam, csak felső volt rajtam.
2018. aug. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is érzékeny, de melltartót meg kb. állandóan hordok, mert a bőröm nem a legjobb típusú, már pár hetes terhesen elkezdtek látszani halvány striák. :/ Nekem azt javasolták, hogyha nagyon fáj és ki is sebesedne, akkor ragasszam le sebtapasszal, mert úgy jobb lesz. Én még idáig nem jutottam, de egy próbát lehet megér.
2018. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15-16 héttől fáj nekem is, hormonális hátterű. Ahogy halad a terhesség előre egyre rosszabb, ott tartok h ha a póló hozzáér az fáj, nem segít az sem h a kisebbet még szoptatom.
2018. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!