Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hogy fogok eljutni...

Szerintetek hogy fogok eljutni hányás mellett éhgyomri vérvételre?

Figyelt kérdés

Most 9 hetes vagyok, minden reggel, ahogy kinyilik a szemem, egyből futnom kell hányni.

Persze max savat meg epét hányok, mivel üres a gyomrom.

Addig hányok, míg nem kapok be pár falatot.

Negyed órányira lakom a labortól.

Szerintetek hogy fogom kibírni??


2018. aug. 21. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Zacskoval.
2018. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Van aki házhoz megy. Hívd ki

3e Ft kb.

2018. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Hánysz reggel, aztán odamész kocsival, vagy taxival.
2018. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
Felnősz, fogod magad és bemész nyávogás és önsajnálat helyett, merthogy ez nem rólad, hanem a gyereked egészségéről szól? Esetleg...?
2018. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi, azt hiszem, kihívok vkit.

Taxival kb. 4000 Ft lenne eljutnom, mivel faluról városba kell mennem.

Vezetni hogy vezessek szerinted, miközben hányok?!

Utolsó, te megértél ilyet????

Ha nem, akkor lila gőzöd sincs, milyen ez.

Nem hányhatok 1-et, mert nem EGYET hányok, hanem addig erőltet, amíg nincs vmi a gyomromban.

De te biztos kvára tudod, ez milyen lehet....

2018. aug. 21. 17:53
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg az orvossal, hogy ha eszel pár falatot, de csak tényleg pár falatot, akkor az gond-e. Ha igen, akkor kérj meg egy ismerőst, hogy vigyen el a kórházba autóval és tarts magadnál zacskót. Amúgy nekem a vércukorterhelést nem tudták megcsinálni szokványos módon. Nálunk az van, hogy menj oda éhgyomorral, leveszik a vért, utána igyál meg egy nagy adag cukros löttyöt, utána pedig 2 óra múlva vérvétel. Na, velem nem mentek sokra, ugyanis nekem nem múlt el a hányingeres korszak, végig kitartott, plusz világ életemben összeestem, rosszul lettem a vérvételtől. Szóval megittam a cukros lötyit és úgy ahogy van, ki is hánytam. Úgyhogy nálunk úgy működött a cukorterhelés, hogy egy nap 5-ször ettem és mindegyik után írtam, hogy mit ettem és mentem a védőnőhöz, aki helyben volt és nézte a vércukromat. Amikor jött a nőgyógyász tanácsadásra, akkor elmondtuk a védőnővel, hogy ez a helyzet, így csináltuk és azt mondta, hogy teljesen oké. Szóval beszéld meg az orvossal vagy tényleg kérj meg valakit, hogy vigyen el és vigyél magaddal zacskót.
2018. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ez nem a terheléses vérvétel, az majd 24 hetesen lesz.

Az sem volt egy leányálom, abban a 2 órában is fetrengtem, nehogy kihányjam az előző terhességkor.

Ez sima èhgyomri, és mivel most is iszonyat hànyós vagyok, ezèrt félek.

De kihívok vkit, az a legtisztább.

2018. aug. 21. 18:17
 8/14 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem terhelésre mész, ezt csak azért írtam le, hogy lehet, ha megbeszéled a dokival, nem lesz gond, ha eszel egy pár falatot.
2018. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, egyébként az előző előtt is ettem, akkor hajnalban, mert felèbredtrm, és ennem kellett.

2018. aug. 21. 18:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Én hánytam napi tízszer végig a terhesség alatt, de az tök mindegy volt, hogy, ettem vagy sem, ha nem ettem, akkor kihánytam a nyálamat, szóval, vigyen be valaki kocsival, engem is így vitt be a férjem, ott meg rögtön elöreengedtek, látszott, hogy mi a helyzet, a cukorterhelést nekem nem tudták megcsinálni.
2018. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!