Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harom eve nem vedekezunk,...

Harom eve nem vedekezunk, most megis ugy erzem van valami. Szerintetek lehetek terhes? A tobbit lent olvashatjatok

Figyelt kérdés
Harom eve vagyok egyutt a baratommal soha nem vedekeztunk, csak akkor volt megszakitas mikor figyelni kellett. Egy hete furan erzem magam minden nap tobbszor hanyingerem van, szedulok, egyszer a hasam aljan ereztem ilyen gorcsos szurast meg a koldokomnel is ereztem mar ezt parszor. Nagyon nagyon durvan feszult/ingerult vagyok egy szotol fel tudnek robbanni. Reggelente nagyon ehes vagyok, viszont napkozben nem igazan kivanok semmit. Jovoheten kellene megjojjon, viszont elegge tartok attol, hogy valami lehet. Nem szeretnek semmit sem bemagyarazni magamnak, de picit tartok ettol az egesztol. Valaki tudna valami ertelmes valaszt adni, esetleg tanacsot? Minden segitseget koszonok.

2018. aug. 22. 00:28
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem itt egyetlen hasznos tanács van: reggel menj, és vegyél egy terhességi tesztet. Az választ ad a kérdésedre. A bizonytalanságnál rosszabb nincs. Szóval irány a patika.
2018. aug. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokan azt irtak mas posztok alatt, hogy ilyenkor meg hulyeseg tesztet venni, viszont nekem is megfordult mar a fejemben. Meg egy hetem van addig de teljesen megorulok.
2018. aug. 22. 00:40
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Most komolyan, azokutan hogy egyáltalán nem védekeztek, még kérdés, hogy terhes lehetsz-e?? Még szép h lehetsz, tudod így készül a gyerek. Miert nem védekeztek, ha nem kell gyerek? Mert a soraid alapján az jön le, hogy nem feltétlen örülnél a terhessegnek....
2018. aug. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Felnőtt emberek vagytok, és nem ismeritek a gumit?

Ha nem kell gyerek, miért nem védekeztek? Nem tudjátok mi az? Nem tettetek semmit a nem kívánt terhesség megelőzése érdekében, most meg teljesen be vagy pánikolva, nagyon felelősségteljes szülő leszel...

Menj és vegyél egy tesztet!

2018. aug. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem attol felek, hogyha gyermekem lenne nem tudnek vele mit kezdeni esetleg nem tudnam ellatni. Nyilvan ha evekig nem maradtam terhes hulyeseg lett volna vedekezni. De ti ketten biztosan nagyon nagy felelossegteljes emberek vagytok es meg soha semmiben nem hibaztatok... kivancsi lennek milyen kerdeseket tettetek eddig fel az oldalon, nyilvan ilyenkor azok tudjak a legjobban az eszt osztani akik a legtobb hulyeseget csinaltak az eletben
2018. aug. 22. 02:18
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Hoppá. Szerinted ha pár év alatt nem esel teherbe, akkor tutira meddő vagy? De ha így gondolod, akkor miért gondolod, hogy terhes lehetsz?

NEM hülyeség védekezni, hanem alap, ha nem akarsz gyermeket s nem tudod pontosan, hogy nem lehet neked (pl. klimax után már elég biztos lehet az ember. az elkötést már rontották el orvosok, úgy tudom, de azért azt megértem, ha azután nem védekezel. ha alaposan megvizsgálnak és orvosok s papírod van a meddőségről, az is egy elég jó ok).


De hogy mi a helyzet, azt mi tényleg nem tudjuk megmondani, hisz efféle tünetek akár mástól is lehetnek, még pszichés, tudatalatti okokból is, az emberi szervezet és psziché roppant érdekes valami. Vizsgálat nélkül nem lehet biztos az ember, persze a teszt is jó közelítést ad majd.

2018. aug. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Még ma vegyél egy tesztet. Írd meg az eredményt :) hány éves vagy?
2018. aug. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokan evekig probalkoznak es nem jon ossze ugy hogy egyik se meddo.

Erre ne alapozz hogy eddig se lett semmi ezutan se lesz.

Ird meg majd az eredmenyt

2018. aug. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség. Ha már tüneteid vannak, simán kimutatja. Én is egy héttel elõtte teszteltem. De ha az megnyugtat, vegyél 2dbosat, és a másikat egy hét múlva csináld meg.
2018. aug. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilván hülyeség lett volna védekezni...?? Nem, ALAP lett volna védekezni, az hogy évekig nem estel védekezés nélkül teherbe, koránt sem jelenti azt, hogy meddő vagy és ezután se leszel az! Felnőtt emberek ezekkel tisztában kéne legyenek, nem pedig még kikérik maguknak, hogy Jajj “nagyon nagy felelősségteljes emberek” felmerték erre hívni a figyelmét!! Aztán majd a sok tudatlan kiscsaj netezés közben rábukkan hasonlóan értelmes kérdésekre és azt szűri le, hogy Király, ha huzamosabb ideig nem leszek gyerek védekezés nélkül, akkor nem is kell védekezni, hisz az “hülyeség”.....
2018. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!