Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légzésfigyelőt vagy bébiört...

Légzésfigyelőt vagy bébiört érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 22. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

Nekem a bébiőr jobban bevált.


Én olyat kaptam, ami 2 az egyben, de a légzésfigyelője valamilért nálunk nem volt jó. Így azt nem is használtam. De a bébiőrt nagyon szerettem.

2018. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Attol fugg mit szeretnel. Felugyelni a legzeset vagy csak hallani a masik szobaban ha felebred?

A bebeior csak a hangot tovabbitja. A legzesfigyelo pedig sipol ha x masodpercig nem vesz levegot a baba, ehhez egyebkent altalaban van bebior is.

2018. aug. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

2in1 van nekünk.

Légzésfigyelőt mindenképp vettem volna, a bébiőr funkciója csak egy plusz, hogy halljam, ha a szobájában felèbred.

2018. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
A légzésfigyelő életmentő készülék. Még a bébiőr arra való , hogy halld ha fölkel a gyerek. Ergo a saját kényelmedet szolgálja. Ennek a kérdésnek kb. annyi értelme van mintha megkérdeznéd hogy pelenkát vegyel - e vagy popsitörlőt?
2018. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Nekünk van ez is az is


A légzésfigyelő 7 hét alatt 2-szer bejelzett

Egyszer valóban nagyon mélyen aludt a lányom


A bébiőr pedig nekem kell. Amig nem volt nem mertem a teraszra sem kiülni nyugodtan, mert onnan nem lehet hallani ha felkel..



Mindkettő kell sztem ( hasznàltan nem drága)

Angel care 2in1

15e kb használtan

2018. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon más a kettő. A légzésfigyelő létfontosságú, ha külön ágyban alszik. Bébiőrt végül nem vettünk, halljuk úgyis minden szusszanását.
2018. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

Ez olyan mintha ezt kérdezed cipőt vagy nadrágot érdemes-e venni.


Nekem bébiőröm van. A fiam időre született, egészséges. Én nem akartam legzesfigyelőt és az élet igazolt is, él.

2018. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
7-es, igen él, akkor ez most statisztika? Hidd el , ha meghalt volna bölcsőhalálban most nem ide írogatnál, hanem a pszichiátrián feküdnél.
2018. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
Hidd el 8as, ez az én döntésem, felelősségem. Semmi de semmi közöd hozzá. Mindenkinek a maga felelőssége eldonteni mekkora kockázatot vállal. Köszönöm az abszolút építő hozzaszolasodat, azt hogy nem bírod magadban tartani azt h látatlanban leszaranyázzál. Együtt alszunk vele. Volt pelenkara csiptethetonk, állandóan leszedte. Feladtuk. Kérlek add fel te is mások piszkalasat és foglalkozzal a magad dolgaval. Köszönöm.
2018. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Mint mások is írták, ez nem vagy kérdés. Légzésfigyelő szerintem kell. Egészséges gyerekem született, de mégis volt 2 alkalom, amikor elfelejtett levegőt venni és jelzett a légzésfigyelő. Biztos nem tudnám megbocsájtani magamnak, hogy segíthettem volna, de nem vettem meg egy ilyen fontos dolgot.

A bébiőr meg akkor kell, ha nagy a ház, esetleg udvar is van. Így hallod, ha sír pl.

2018. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!