Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó éhség 25 hetesen. Mit...

Állandó éhség 25 hetesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt ezzel gondom, de 2 hete állandóan éhes vagyok (korog a gyomrom és ingerült vagyok, ha nem eszek), nem is híztam sokat és alapjáraton vékony vagyok. Most derült ki, hogy a vércukor szintem sincs rendben, hétfőn megyek dietetikushoz, az orvosom addig is szigorú diétát javasolt, de nagyon szenvedek. Mit lehet enni, amitől tényleg jól is lakok ? (sajnos sajáták után nagyon gyorsan megéhezek)

2018. aug. 22. 15:16
 1/10 anonim válasza:
18%
Menj el mekizni
2018. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Nokedli zúzapörivel ės kovászos uborkával! Egyėl normális kajákat, ne salátát.

Ha nem zabálsz, hanem mėrtėkkel eszel nem fogsz elhízni. Meg amúgyis kell a szervezetnek a tápamyag minden formaja.

2018. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Egyel! Jo etvagyat!
2018. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha nincs rendben a vercukorszinted nem kellett menned diabetologiara dietetikushoz vagy belgyógyászhoz? Barátnőm mikor terhesen kiderult a diabétesz, kapott etrendi útmutatást.

Ha a zöldségektol éhes vagy, egyél fehérjét, húst tejtermék túró hasonló. Tudomásom szerint azt lehet enni. A szénhidrát az amit számolni kell tehát a nokedli meg mekikaja tanács nagyon nem jó.

2018. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Hát azért ez nem így működik h rossz vc szinttel nokedlit kell enni.



A dietetikus majd szépen elmondja, de én inkább belgyogyaszhoz mennek. Legalábbis nekem cukrosan oda kellett mennem terhesen.


Kis adagokat kell enni. Lehetőleg lassan felszivodo dolgokat, pl tk pekarut. (teljeskiorlesu kenyér esetleg korpás zsemle) sovány hússal, kevés sajttal. Felejtsd el a cukros üdítőket, a rostokat is. Igyál sok vizet. Egyél lassan felszivodo ch-t tartalmazó köretet, pl Basmati rizst (keveset) csirkemellel, salátával. Lehetőleg ne ontetezd tele.

Uzsonnára natúr joghurt pár szem gyümölccsel pár korpás keksszel. 10orai egy turorudi alma, tea. (én a Sparos olcsó ettem) vacsira én uazt ettem mint ebedre



Felejtsd el a tejet, kakaót stb.


Nekem végig 160 grammos szénhidrát diétát kellett terhesen tartani. Cukorbetegseg miatt. Kicsit nehéz volt megszokni azt h 2 orankent enni kell (viszonylag keveset) de hamar megszoktam és én nem eheztem.. a baba nem lett beteg vagy nagy súlyú, a lepenyem nem oregedett el idő előtt, nem lett korababa, nem lettem toxemias, se császáros, és szülés után elmult az egész.


Esetleg azt tudom javasolni keress a neten a dietetikussal való találkozásig pár mintaetrendet és azt kövesd. Aztán majd ők elmondjak mit szabad, mert ez attól függ milyen az állapotod.

2018. aug. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Azért vagy éhes, mert ingadozik a cukrod. Ha beállítják, akkor jobb lesz.
2018. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Mivel vc gond van így nem lehet mekizni és minden vacakot enni. Terhességi diabétesznel a baba és anya egészsége a tét... vannak neten is fellelhető tanácsok a 160-180g ch diétára. Amigy Facebookon is van csoport ilyen ahol tudnak segíteni. De nem jó a saláta mivel azzal nem viszek be elegendő ch-t, megfelelő mennyiségű és minőségű ch-t kell bevinni- a ch a szénhidrát jelölése. Ezt egy 10 soros írásban nem lehet leírni... én a második cukros terhességem csinálom szigorú diétával. Nem ehezem de meg kell tanulni mit hogyan lehet enni és miként reagal rá a szervezeted. A diéta nem azt jelenti h ehezel, hanem megtanulni helyesen enni a baba és a te érdekedben. Keress addig is Sztem egy csoportot ahol tudnak segíteni. Facen van, minden mentes blog, 160gramm.hu. Ezek megbízható és jó oldalak!
2018. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, aki segített!
2018. aug. 22. 19:56
 9/10 anonim válasza:
Örülök,hogy segíthettem
2018. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyél sokat! Vagy keveset, de folyamatosan.
2018. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!