Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Honvéd kórházban hogy/hol...

A Honvéd kórházban hogy/hol lehet bejelentkezni kombinált tesztre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 9 hetes kismama vagyok, a nőgyógyászom javasolta a kombinált teszt elvégeztetését a 12-13. héten. A Honvéd kórházhoz tartozom körzetileg, és úgy tudom, itt csinálnak is ilyen tesztet, de egyszerűen nem találom a honlapjukon, milyen telefonszámot kellene hívni, hogy erre a tesztre időpontot kérjek.

Nagyon zavaros nekem az egész honlapjuk. Még soha nem jártam a kórházban, a nőgyógyászom egy magándoki.

Valaki tudna adni egy elérhetőséget, kit, milyen számon kell hívnom, hogy időpontot tudjanak adni? A másik kérdés, hogy egy nap alatt lezajlik-e a teszt mindkét része, vagy több napos procedúrával kell számolnom?


Előre is köszönöm szépen.


2018. aug. 23. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A honvédban szültem, és a pontos választ nem tudom, de a kombinált teszt fizetős és szerintem csak magán helyen tudod megcsináltatni.
2018. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt tudom, hogy fizetős a teszt, de úgy hallottam, a Honvédban is meg lehet csináltatni, akkor mégsem? Valakinek van friss infója?
2018. aug. 23. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm szépen!
2018. aug. 23. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, fontosabb telefonszámok a Honvédban:


Nőgyógyászat (2. emelet): 0614752574

Terhespatológia (4. emelet): 0614752569

Szülőszoba: 0614752664

Ultrahang: 0614752775

CTG: 0614752509

PIC: 0614752750, 0614752751

Újszülött részleg (3. emelet):

0614752752

0614752753

0614752754


Időpontot kell kérni a genetikai uh-ra (kb. négy héttel előtte, és kitartóan kell őket hívni), csekket a kombinálthoz meg a magasföldszinti vérvételi laborból tudsz kérni. Ha van időpontod, akkor aznap a betegfelvételnél be kell jelentkezni. A Dózsa Gy. út felől szoktam bemenni, ahol a sorompó van, bent a kis a gyógyszertártól balra van a betegfelvétel. Onnan egy nagy hosszú folyosón végigmész, ahol fut a piros csík végig a padlón (az a sürgősségihez vezet), és egy előtérszerűséghez kell jutnod (ott van egy katona "portás" vagy mi), és felmenni balra a lépcsőn, az lesz a magasföldszint, ott van az ambulancia, vérvétel, uh, stb. Szerintem egy nap alatt elintézhető, ha már van befizetett csekked, de nem tudom pontosan, mert bár itt fogok szülni, én az Istenhegyin csináltattam a genetikai vizsgálatot. Labor 8-12-ig van (azt hiszem 11:30-ig veszik le), de úgy tudom, hogy 7-7:30 körül már elkezdik a vérvételt. A genetikai uh elég futószalag-szerűen működik, általában nem adnak képet, max telefonnal lefotózhatod.

2018. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!