Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem féltek a hidegfronttól,...

Nem féltek a hidegfronttól, hogy beindítja a szülést?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok és nagyon parázok, mivel nagyon frontérzékeny vagyok. Tegnap estétől már fájnak a lábaim és a hasam is fájdogál. Sokat pihenek és szedem a magnéziumot de most nem nagyon segít. Egyébként máskor nincs semmi ilyen problémám, ezért félek hogy mi lesz ahogy egyre közeledik a front.
2018. aug. 23. 12:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A fiam front érzékeny és emiatt figyeltem is mikor van. És hát na, nagyon gyakori dolog. Majdnem minden második héten félni kellene ettől.


Minden terhesség más, az én környezetemben senki nem szült front hatására.

2018. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Durva hidegfront idején indult a szülésem és kihalt volt a szülőszoba. Akkor direkt kérdeztem a szülésznőket, hogy ilyenkor nem szoktak többen lenni?

Az volt a válasz, hogy dehogy, ez csak mendemonda. Csak annak "indít" a hidegfront, ahol már útra kész a baba.

2018. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Alig várom, hogy lehűljön és végre kapjak levegőt. 😊 Pihenj sokat, nem lesz baj. A front, szex, telihold, lépcsőzés és társaik csak akkor segítenek rá a szülésre, ha amúgy is indulna már.
2018. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Oké köszi 😊 igyekszek. De azért most nem 1-2 fokot fog hűlni az idő, hanen 15-öt.
2018. aug. 23. 12:34
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

A terhesség korábban beindul azt nem tudod befolyásolni.


Ha egy fronttol beindul akkor akkor is beindulna ha pukizol egyet...

2018. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam is volt durva front, de még úgy se indította be, hogy màr túlhordtam.
2018. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Front nemigen okoz koraszülést...


Akkor indíthatja be, ha érett a baba, és amúgyis beindulna rövid időn belül.


Azért az elmúlt időben volt néhány durvább front. Azokat is átvészelted, ezt is át fogod. Nyugi, ne parázz.

2018. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

szerintem 32 hetesen felesleges ezen parazni. en egyebkent 39 hetes vagyok jelenleg, es azon imadkozom, bar igaz lenne ez a mendemonda, es valoban beinditana, de majd csak holnap, mert meg van egy ket elintezni valo dolgom :D

nyugi, nem lesz nalad koraszules a front miatt.

2018. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Én 39 hetes leszek hétfőn, és nagyon izgulok emiatt! A kórházban az utolsó vizsgálaton amikor voltam akkor is front volt és bolondok háza volt, annyi kismamának indult meg a szülés. Nincs mit tenni sajnos, igyekszem nyugtatni magam, hogy időben vagyunk már. Kérdező, ne izgulj, még túl korai a terhességed ehhez, hogy beinduljon ilyen korán!
2018. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32 hetesen nem indítja be a front, később, amikor már amúgyis szülnél, akkor esetleg.
2018. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!