Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. heti kombinált teszt vs....

12. heti kombinált teszt vs. Terhesgondozás?

Figyelt kérdés

8 hetesen voltam a nőgyógyászomnál UH-n, minden oké volt, és visszahívott 4 héttel későbbre kontrollra a terhesgondozás keretében.

Én megcsináltatom a kombinált tesztet is, ami ugye szintén a 12. héten van, ugyanarra a hétre kaptam időpontot.

Ez máshol lesz (szintén magánban, de máshol, mert ahova járok terhesgondozásra, ott nem csinálnak kombinált tesztet).

Ha a 12. héten úgyis csinálnak uh-t a kombinált teszten, attól még el kell mennem a saját nőgyógyászomhoz is a sima 12. heti terhesgondozós vizsgálatra? Néz valami olyat, ami a kombinált tesztből nem derülne ki?

Vagy felesleges egy héten két vizsgálatra mennem?


2018. aug. 23. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindkét helyre mentem.Mázlim volt mert pont meglett a kombi eredménye másnap meg már mentem a nőgyógyászhoz.
2018. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én előbb kaptam időpontot a nőgyógyászomhoz, mint a kombinált tesztre. :(

Úgy tudnám még csinálni másik időponttal, hogy a kombinált teszt van a 12. héten (12+1 a naptár szerint), és utána héten (12+6 napon) a nőgyógyászom, ez így belefér, vagy előbb kellene menni a terhesgondozásra?

2018. aug. 23. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Én előbb mennék kombináltra utána a nőgyógyászhoz. Legalább meg tudja nézni ő is a leleteket. Jó ha tisztában van vele, persze csak ha végig hozzá fogsz járni.

Én 12+2 voltam kombinált teszten saját dokinál pedig 12+6nál.

2018. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nála tervezel szülni menj el hozzá és akkor megkérdezed, hogy elég e ha 4 hét múlva következő terhesgondozási időpontra viszed a kombi teszt eredményét vagy beviheted előbb is, két beteg között.

Engem a kombival elküldtek genetikushoz, de csak a korom miatt, mert az eredményeim teljesen jók voltak.Nem tudom mennyi idős vagy de ha fiatalabb és jók az eredményeid neked gondolom genetikushoz nem kell majd menned.(de ez csak saját kútfő) Akkor meg az orvosodnak is jó 4 hét múlva az eredmény.De ezt megbeszéled vele úgyis.

1-es voltam

2018. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem felesleges, de előbb a kombinált legyen aztán a nőgyógyász! Én múlt héten voltam a kombinált teszten, ezen a héten pedig a dokimnál!
2018. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eredménnyel menj a dokihoz.
2018. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!